Slidinėjimas Sakartvele (Gruzijoje)

Patirti nepamirštamus žiemos nuotykius kviečia Sakartvelas. Šaltuoju sezonu slidinėjimas yra vienas iš populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų šalyje. Sakartvelas kviečia pasinerti į jaudinantį žiemos pramogų sūkurį. Slidinėjimas Sakartvele yra puiki idėja puikioms žiemos atostogoms.

Kurortai

Slidinėdami Sakartvele keliautojai ne tik  aktyviai sportuoja ir būna gryname kalnų ore, bet ir mėgaujasi nuostabiu gamtos grožiu. Sakartvelo slidinėjimo kurortai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško alternatyvių slidinėjimo vietų. Iš šios Kaukazo kalnų šalies keliautojai išsiveža pačius geriausius prisiminimus ir neįkainojamą slidinėjimo patirtį. Daugelį keliautojų įkvepia kvapą gniaužiantys Sakartvelo kraštovaizdžiai. Slidinėjimas Sakartvele tampa dar smagesnis, nes slidinėjimo kurortus supa nepaprasto grožio gamta. Vieni iš populiariausių slidinėjimo kurortų Sakartvele yra Bakuriani, Gudauri, Mestia, Tetnuldi, Goderdzi ir kt.

Kalnų grožis

Kaukazo kalnai šaltuoju sezonu primena tikrą žiemos pasaką. Storu sniego sluoksniu apkloti kalnai bei padabinti medžiai tiesiog užburia savuoju grožiu ir didybe. Sakartvelo slidinėjimo kurortai yra įsikūrę nuostabaus grožio gamtos apsuptyje. Slidinėjimas Sakartvele įsimena ilgam. Kaukazo kalnų grožis šiame regione pribloškiantis. Keliautojai gali mėgautis įspūdingais kalnų vaizdais, miško takais ir stebėti vietinį gyvenimą kalnuose.

Natūralus sniegas

Sniego kiekis Sakartvelo slidinėjimo kurortuose yra paprastai gausus. Slidinėjimas Sakartvele trunka keletą mėnesių.  Sezonas paprastai prasideda nuo gruodžio ir tęsiasi iki balandžio arba net gegužės mėnesio. Sakartvelas kiekvienais metais tampa vis populiaresne slidinėjimo vieta.

Slidinėjimo trasos

Sakartvelo slidinėjimo trasos yra skirtingos, ir jos tinkamos tiek pradedantiesiems, tiek ir patyrusiems slidininkams. Slidinėjimas Sakartvele pritaikytas skirtingiems poreikiams. Slidinėjimo trasos skirstomos į skirtingus lygius. Trasos skirstomos į mėlynąsias, raudonąsias ir juodąsias. Slidinėjimas Sakartvele yra nuostabi pramoga kiekvienam norinčiam smagiai ir aktyviai praleisti laiką. Sakartvelo slidinėjimo kurortuose yra slidinėjimo mokyklos tiems, kurie nori išmokti slidinėti arba pagerinti savo įgūdžius.

Atmosfera ir kultūra

Slidinėjimas Sakartvele yra ne tik sportas, bet ir maloni kultūrinė patirtis. Slidinėjimas Sakartvele neatsiejamas nuo kartvelų tradicinės virtuvės, tradicijų, šokių bei nuoširdaus bendravimo. Sakartvelo gyventojai garsėja svetingumu, tad keliautojai visada labai maloniai priimami.

Gastronominiai malonumai

Apie Sakartvelo žmonių vaišingumą sklinda legendos. Po slidinėjimo Sakartvele malonumų pasistiprinti kviečia tradicinė kartvelų virtuvė. Sakartvele keliautojai kviečiami pasimėgauti nepamirštamais gastronominiais malonumais. Kaukazo kalnuose keliautojai vaišinami ypač sultinga ant grotelių kepta mėsa, aromatingais troškiniais ir kt. 

Slidinėjimas Sakartvele yra išskirtinė patirtis, kuri leidžia mėgautis kalnų grožiu ir kokybiškomis slidinėjimo trasomis. Sakartvelas garsėja savo Kaukazo kalnų didybe ir nuostabia gamta. Slidinėjimas Sakartvele yra puiki žiemos atostogų vieta.