Kokias paslaugas teikia laidojimo namai?

Kreiptis į laidojimo namus įprastai tenka tik tuomet, kai šeimą ištinka didelė nelaimė – netenkamas mylimas žmogus. Deja, bet tik tokiais atvejais tenka susipažinti su laidojimo namais ir sužinoti apie juos vykstančius procesus. Neretai žmonės net nežino, kokias paslaugas teikia laidojimo namai ir kaip jas pasirinkti. Štai dažniausiai teikiamos laidojimo namų paslaugos.

Laidojimo paslaugas

Laidojimo namai įprastai teikia visas laidojimo paslaugas, kurios apima ne tik laidotuvių planavimą, bet ir įvairių darbų atlikimą, įskaitant ir morgo paslaugas, šarvojimo salę ir kt. Naudinga kreiptis į vieną įmonę, jog ji atliktų visus reikiamus darbus ir nereikėtų blaškytis.

Kremavimo paslaugas

Kremavimo paslaugos vis dažniau pasirenkamos Lietuvoje, todėl nenuostabu, jog vis daugiau laidojimo namų teikia šią paslaugą. Kremuoti kūną galima ne tik tuomet, kai jis neatpažįstamai sužalotas, bet ir tuomet, kai norite sutaupyti arba artimas žmogus to pageidavo.

Mirusiojo pargabenimo iš užsienio paslaugas

Galima pasidžiaugti, jog lietuviai vis dažniau atranda santaupų kelionėms. Visgi kai kuriais atvejais kelionės baigiasi ne taip, kaip jie norėtų. Tokiais atvejais, deja, tenka atsisveikinti su mylimais žmonėmis anksčiau. Deja, bet ir tenka susidurti su papildomais rūpesčiais – pargabenti mylimo žmogaus palaikus. Šis procesas sudėtingas, todėl verta iš karto kreiptis į laidojimo namus, jog jie pasirūpintų, kad procesas vyktų sklandžiai.

Išankstinio laidotuvių plano sudarymo paslaugas

Lietuviai kol kas yra pratę, jog jų laidotuvės planuojamos tik tuomet, kai jie išeina iš šio pasaulio. Visgi galima pastebėti, jog vis daugiau užsienyje gyvenančių žmonių rūpintis laidotuvėmis pradeda dar būdami gyvi. Kodėl tai naudinga? Visų pirma, jie gali apsvarstyti kiekvieną detalę ir būti palaidoti taip, kaip jie nori. Visų antra, jie nuima didžiulę naštą nuo artimųjų pečių. Netekus artimo, jiems reikės tik sudalyvauti laidotuvėse ir grožėtis kiekviena akimirka, tuo pačiu atsisveikinant su mylimu žmogumi. Išankstinio laidotuvių plano sudarymo paslaugos po truputį populiarėja ir Lietuvoje, visgi paklausa kol kas nėra tokia didelė, kaip užsienyje.