Skip to main content

Privatumo politika

„TelsiaiTIC“ svetainėje, prieinamoje iš https://www.telsiaitic.lt/, vienas pagrindinių mūsų prioritetų yra lankytojų privatumas. Šiame privatumo politikos dokumente yra informacijos, kurią renka ir įrašo „telsiaiTIC“, rūšys ir kaip mes ja naudojamės.

Jei turite papildomų klausimų arba norite gauti daugiau informacijos apie mūsų privatumo politiką, nedvejodami susisiekite su mumis.

Ši privatumo politika taikoma tik mūsų internetinei veiklai ir galioja mūsų svetainės lankytojams, atsižvelgiant į informaciją, kuria jie dalijosi ir (arba) renka telsiaiTIC. Ši politika netaikoma jokiai informacijai, surinktai neprisijungus arba per kitus kanalus, išskyrus šią svetainę.

Sutikimas

Naudodamiesi mūsų svetaine jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir sutinkate su jos sąlygomis.

Informacija, kurią renkame

Asmeninė informacija, kurios jūsų prašoma pateikti, ir priežastys, kodėl jūsų prašoma ją pateikti, jums bus paaiškintos tuo metu, kai paprašysime pateikti jūsų asmeninę informaciją.

Jei susisieksite tiesiogiai su mumis, galime gauti papildomos informacijos apie jus, pvz., Jūsų vardą, el. Pašto adresą, telefono numerį, pranešimo turinį ir (arba) priedus, kuriuos galite mums atsiųsti, ir bet kokią kitą informaciją, kurią galite pasirinkti pateikti.

Kai registruojate sąskaitą, galime paprašyti jūsų kontaktinės informacijos, įskaitant tokius duomenis kaip vardas, įmonės pavadinimas, adresas, el. Pašto adresas ir telefono numeris.

Kaip mes naudojame jūsų informaciją

Mes naudojame surinktą informaciją įvairiais būdais, įskaitant:

  • Pateikti, valdyti ir prižiūrėti mūsų internetinę svetainę
  • Patobulinti, suasmenint ir išplėsti savo interneto svetainę
  • Suprasti ir išanalizuoti, kaip naudojate mūsų internetinę svetainę
  • Kurti naujus produktus, paslaugas, funkcijas ir funkcionalumą
  • Bendrauti su jumis tiesiogiai arba per vieną iš mūsų partnerių, įskaitant klientų aptarnavimo paslaugas, kad galėtumėte pateiktiatnaujinimus ir kitą su „webste“ susijusią informaciją bei rinkodaros ir reklamos tikslais.
  • Siųsti jums el. laiškus
  • Rasti ir užkirsti kelią sukčiavimui

Failai

„telsiaiTIC“ laikosi standartinės žurnalo failų naudojimo tvarkos. Šie failai registruoja lankytojus, kai jie lankosi svetainėse. Tai daro visos prieglobos įmonės ir dalis prieglobos paslaugų analizės. Žurnalo failų surinkta informacija apima interneto protokolo (IP) adresus, naršyklės tipą, interneto paslaugų teikėją (ISP), datos ir laiko žymą, persiuntimo / išėjimo puslapius ir galbūt paspaudimų skaičių. Tai nėra susieta su jokia asmenį identifikuojančia informacija. Informacijos tikslas yra analizuoti tendencijas, administruoti svetainę, sekti vartotojų judėjimą svetainėje ir rinkti demografinę informaciją.

Slapukai

Kaip ir bet kuri kita svetainė, „telsiaiTIC“ naudoja „slapukus“. Šie slapukai yra naudojami informacijai, įskaitant lankytojų pageidavimus, ir tinklalapio tinklalapiams, į kuriuos lankytojas pateko ar aplankė, saugoti. Informacija naudojama siekiant optimizuoti vartotojų patirtį pritaikant mūsų tinklalapio turinį atsižvelgiant į lankytojų naršyklės tipą ir (arba) kitą informaciją.

Reklamavimo partnerių privatumo politika

Šiame sąraše galite rasti kiekvieno iš „telsiaiTIC“ reklamos partnerių privatumo politiką.

Trečiųjų šalių skelbimų serveriai ar skelbimų tinklai naudoja tokias technologijas kaip slapukai, „JavaScript“ ar žiniatinklio švyturiai, naudojami atitinkamose reklamose ir nuorodose, rodomose telsiaiTIC, kurios siunčiamos tiesiai į vartotojų naršyklę. Jie automatiškai gauna jūsų IP adresą, kai tai įvyksta. Šios technologijos naudojamos norint įvertinti jų reklamos kampanijų efektyvumą ir (arba) suasmeninti reklamos turinį, kurį matote jūsų lankomose svetainėse.

Atminkite, kad „telsiaiTIC“ neturi prieigos prie šių slapukų, kuriuos naudoja trečiųjų šalių reklamuotojai, arba negali jų valdyti.

Trečiųjų šalių privatumo politika

„telsiaiTIC“ privatumo politika netaikoma kitiems reklamuotojams ar tinklalapiams. Taigi, norėdami gauti išsamesnės informacijos, patariame susipažinti su atitinkama šių trečiųjų šalių skelbimų serverių privatumo politika. Tai gali būti jų praktika ir instrukcijos, kaip atsisakyti tam tikrų variantų.

Galite pasirinkti išjungti slapukus naudodami savo naršyklės parinktis. Norėdami sužinoti išsamesnės informacijos apie slapukų valdymą tam tikrose interneto naršyklėse, ją galite rasti atitinkamose naršyklių svetainėse.

GDPR duomenų apsaugos teisės

Mes norėtume įsitikinti, kad jūs visiškai suprantate visas savo duomenų apsaugos teises. Kiekvienas vartotojas turi teisę į:

Teisė susipažinti – turite teisę reikalauti savo asmeninių duomenų kopijų. Mes galime jums sumokėti nedidelį mokestį už šią paslaugą.

Teisė ištaisyti – turite teisę reikalauti ištaisyti bet kokią informaciją, kuri, jūsų manymu, yra netiksli. Jūs taip pat turite teisę prašyti užpildyti informaciją, kuri, jūsų manymu, neišsami.

Teisė ištrinti – turite teisę reikalauti, kad tam tikromis sąlygomis ištrintume jūsų asmeninius duomenis.

Teisė apriboti duomenų tvarkymą – jūs turite teisę reikalauti, kad tam tikromis sąlygomis apribotume jūsų asmens duomenų tvarkymą.

Teisė prieštarauti duomenų tvarkymui – Jūs turite teisę prieštarauti, kad mūsų asmens duomenys būtų tvarkomi tam tikromis sąlygomis.

Teisė į duomenų perkeliamumą – jūs turite teisę reikalauti, kad surinktus duomenis perduotume kitai organizacijai arba tiesiogiai jums, esant tam tikroms sąlygoms.

Jei pateiksite užklausą, per mėnesį turėsime jums atsakyti. Jei norėtumėte pasinaudoti kuria nors iš šių teisių, susisiekite su mumis.

Informacija apie vaikus

Kita mūsų prioriteto dalis yra vaikų apsaugos, naudojant internetą, pridėjimas. Mes raginame tėvus ir globėjus stebėti savo veiklą internete, joje dalyvauti ir (arba) stebėti ir vadovauti jos veiklai.

„telsiaiTIC“ sąmoningai nerenka jokios asmens identifikavimo informacijos iš vaikų iki 13 metų amžiaus. Jei manote, kad jūsų vaikas pateikė tokią informaciją mūsų svetainėje, mes primygtinai rekomenduojame nedelsiant susisiekti su mumis ir dėsime visas pastangas, kad būtų greitai pašalinta tokią informaciją iš mūsų įrašų.