Skip to main content
Vartojimo paskola verslui

Vartojimo paskola verslui

Prieš pradėdami kalbėti apie tai, kaip gauti vartojimo paskolą verslui, turime apskritai aptarti, kuo vartojimo paskola internetu skiriasi nuo kitų paskolos rūšių. Visų pirma, lyginant vartojimo paskolą verslui, suteikiamą greitųjų kredito įmonių, ir banko verslo reikmėms teikiamas paskolas, svarbiausiais skirtumas, kurį verta paminėti – paskolos dydis. Vartojimo paskolos verslui iš kreditų įmonių, – kur kas mažesnės.

Tačiau, ir gauti jas – daug lengviau, nei banko paskolą. Visų pirma, siekdami pasiimti vartojimo paskolą verslui iš kreditus teikiančios įmonės, susidursite su mažesniu reikalingų pateikti dokumentų kiekiu. Antra, sutarties pasirašymo procesas kur kas paprastesnis, nei banke. Tačiau, vartojimo paskolos verslui tiks tik ne itin stambiems poreikiams padengti. Jeigu Jūsų veiklos sritis – reikalaujanti didelių kaštų, greičiausiai, teks kreiptis į banką.

Ar įmanoma paimti vartojimo paskolą verslui „nuo nulio“?

Komercijos aksioma tokia, kad bet koks verslas reikalauja investicijų. Tai ypač aktualu pradiniame veiklos taške. Tam, kad imtumėte gauti pajamas iš verslo, visų pirma, turite investuoti į jį. Stambūs projektai, kaip jau minėjome, reikalauja didesnių investicijų, smulkesni – mažesnių. Tačiau, bet kuriuo atveju, pradėdami veiklą, neapsieisite be investicijų į ją.

Gerai, jeigu pradėdami verslą turite šiek tiek atliekamų pinigų. Na, o jeigu, – ne, egzistuoja keli variantai, kaip gauti reikiamų lėšų veiklos pradžiai. Tai jau minėti bankai ir kreditus teikiančios įmonės. Iš esmės, paimti vartojimo paskolą „nuo nulio“ įmanoma, bet svarbu paminėti, kad paimti paskolą verslo pradžiai, kur kas sunkiau, nei padaryti tą patį įsibėgėjusiam verslui plėsti.

Rizikuoja abi pusės

Imdami paskolą, rizikuojate ne tik Jūs. Tiek bankas, tiek greitųjų kreditų įmonė susiduria su rizika, suteikdami Jums paskolą, todėl galite laukti nemažų palūkanų.  Tad, Jūs turite būti beveik 100 procentų užtikrinti savo būsimojo verslo sėkme. Kitu atveju, ekonomikos specialistai pataria gerai pagalvoti, prieš prisiimant ženklų finansinį įsipareigojimą.

Ekonominis išprusimas ir sąmoningumas – pagrindinės sąlygos, kurioms esant, paimti paskolą verslui yra kur kas mažiau rizikinga, net ir pradinėje stadijoje. Protingai ir atsakingai žvelgdami į savo finansinę padėtį ir būsimą įsipareigojimą, paimti vartojimo paskolą verslui sėkmingai galėsite net ir pradėdami „nuo nulio“.

Būtinos sąlygos

Vartojimo paskola verslo pradžiai bus Jums suteikta, tik įsitikinus, kad atitinkate kelis svarbius reikalavimus. Vis dėlto, nepakeliamų sąlygų nesudaro nei bankai, nei greitųjų kreditų įmonės. Viskas įveikiama, jeigu atitinkate toliau vardijamas sąlygas:

  • Turite gerą kredito istoriją. Jeigu kreditorius suabejos Jūsų kreditingumu, paskolos, greičiausiai, negausite. Geros kredito istorijos trukdžiai: sunkumai, grąžinant senas paskolas ar nepadengti finansiniai įsipareigojimai kitoms kredito įstaigoms. Taip pat, priežastimi, dėl kurios, galite negauti paskolos, gali būti ir kitokio pobūdžio finansinių įsipareigojimų nevykdymas ar jų vykdymo uždelsimas.
  • Jūsų verslo planas profesionalus ir perspektyvus.
  • Jūsų pasirinkta verslo šaka garantuoja greitą uždarbį ir investuotų lėšų atsipirkimą. Tai nebūtinai didelis, tačiau, pastovus pelnas.
  • Turite papildomą darbą, kuris gali tarnauti kaip dar vienas lėšų, skirtų padengti kreditui, šaltinis.
  • Kai kuriems kreditoriams gali būti reikalingas laiduotojas, galintis atsakyti už Jus, jeigu negebėsite laiku mokėti įmokų. Tačiau, ši sąlyga dažniausiai keliama tik asmenims, neturintiems pastovių ar pakankamų pajamų.

Taigi vartojimo paskolos verslui nėra sudėtingesnės, nei kitos vartojimo paskolos (pvz., skirtos mokslams ar remontui). Pasiimti tokią paskolą įmanoma netgi verslo pradžioje, kai dar nesate garantuotas dėl jo sėkmės. Svarbu atitikti bent kelis reikalavimus, užtikrinančius Jūsų mokumą. Daugiau apie tai galite paskaityti: finanpa.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *