Skip to main content
Rusgsejo pirmoji pirkiniai

Rugsėjo 1-oji. Paskutinės savaitės pirkiniai. Kaip sutaupyti?

Ir vėl atgal į mokyklą. Vėl mokyklinių prekių karštligė, o mes, tėvai, stengiamės savo vaikams nupirkti viską kas reikalinga ir kas mums atrodo geriausia.

Tačiau išleidžiant vaiką į mokyklą ar darželį vis tiek norėtųsi truputį sutaupyti.

Pasidalinsime gudrybėmis, kurios padės, net jei pasiruošimą mokyklai atidėliojote iki paskutinės rugpjūčio savaitės.

 1. Išpardavimai ir akcijos

Žinoma, nereikia svarbių mokyklinių priemonių įsigijimo atidėlioti iki paskutinės minutės, bet būtent dabar didieji prekybos centrai siūlo didžiausias nuolaidas ir akcijas. Šiuo metu verta pirkti naują kompiuterį, išmaniuosius prietaisus, kuprinę, drabužius ir kanceliariją.

Kur vyksta akcijos galima rasti internete ar pamatyti per TV. Tačiau prieš skubant į parduotuvę ar kraunant pirkinius į internetinės parduotuvės krepšelį vis tiek verta palyginti kelių pardavėjų siūlomas tos pačios prekės kainas, kad nenusiviltumėte, jog ir vėl susižavėjote gražia reklama.

 1. Naudokitės pinigų taupymo, kai atsiskaitoma banko kortele, programėlėmis

 • Pasinaudokite bankų siūlomomis akcijomis. Už pirkinius atsiskaitant banko kortele renkami taškai, kuriuos galima panaudoti įsigyjant paslaugas banko viduje.
 • Taupymo programa, kuri „suapvalina“ išleidžiamą sumą ir skirtumą nukreipia į kitą sąskaitą. Centas prie cento ir galų gale sutaupoma tam tikra suma.
 1. Trumpalaikė vartojimo paskola

Mokslo metų pradžia kaip tyčia sutampa su finansiniais sunkumais? Pasidomėkite trumpalaikėmis vartojimo paskolomis. Pinigai sąskaitą pasieks tą pačią dieną ir reikalingus pirkinius geromis kainomis įsigysite dabar. Naujiems vartotojams paskola gali būti išduodama nemokamai arba pasiūlomas ilgas grąžinimo laikotarpis, tad pasinaudoti tokia galimybe tiktai verta.

 1. Perpirkite, kas netiko kitiems

Taip jau atsitinka: tai nupirktas daiktas vaikui nepatinka, tai nepataikėte nupirkti tinkamo dydžio aprangą ar batus, o gal vasaros pradžioje nupirktus atžala jau spėjo išaugti. Ir taip naujutėliai daiktai, net su etiketėmis, atsiduria internetinėje prekyboje. Skelbimai talpinami socialinių tinklų grupėse ar platformose, Žinoma , nusipirkti kažkam netikusį ir nereikalingą daiktą tikrai bus pigiau nei įsigyti tokį pat parduotuvėje. Vienintelis pavojus tokiu atveju – neužkibti ant nesąžiningo pardavėjo jauko.

 1. Parduokite nereikalingus daiktus

Lygiai taip pat galima parduoti ir nereikalingus, atsibodusius, bet dar tinkamus naudoti savo vaikų daiktus: išaugtą mokyklinę uniformą, kuprinę. Gautus pinigus panaudosite jums reikalingoms mokyklinėms ar ne tik prekėms pirkti.

Skelbimus geriausia dėti į socialinius tinklus ar specializuotus tinklapius: tarp pirkėjo ir pardavėjo iškilusius konfliktus gali padėti spręsti tinklapio administracija.

 1. Kooperuokitės su kitais tėveliais

Rašymo, piešimo , pratybų sąsiuvinius, pieštukus ir spalvotą popierių pigiau įsigyti urmu – visai klasei. Kooperuokitės su kitais tėvais ir darykite bendrą užsakymą. O gal kurio nors klasioko tėvai turi galimybę tam tikrų tinklų prekes nupirkti dar pigiau, pavyzdžiui, didmeninėmis kainomis?

 1. Neskubėkite pirkti

Vis tiek pasiduodate pirkimo manijai, nors iš tikrųjų nieko nereikia? Kam pirkti naują dėžutę pieštukų, jei stalčiuje guli pernykščiai?

Neverta skubėti į parduotuvę, jei pirkinys nėra būtinas – nurimus karštligei rasite ir įvairesnių, ir patrauklesnių kainos atžvilgiu pasiūlymų.

 1. Pirkite išaugimui

Kai renkatės uniformą ir dvejojate dėl dydžio visada rinkitės didesnį. Kelnes, sijoną galima patrumpinti ar paprasčiausiai palenkti.

 1. Patarimas ateičiai

Pasiruošimas mokyklai ar darželiui vyksta ne tik paskutinį vasaros mėnesį. Visus metus, lankydamiesi prekybos centruose, užmeskite akį ir į kanceliarinių prekių lentynas. Prekių likučiai dažnai parduodami juokingomis kainomis, o parkerių, flomasterių, ir trintukų jūsų atžalai dar reikės oi daug.