Skip to main content
Paskolų internetu palyginimas ir atsiliepimai

Paskolų internetu palyginimas ir atsiliepimai

Paskolos internetu – lengvas, greitas ir patikimas būdas gauti lėšų ir įsigyti patikusią prekę ar paslaugą, kuriai pritrūko pinigų. Kad pinigai pasiektų jūsų sąskaitą tereikia tik kelių žingsnių:

 • Užsiregistruoti

Registracija reikalinga tam, kad kreditorius galėtų patikrinti asmens kredito istoriją, gaunamas pajamas bei mokumą ir įvertintų, kokio dydžio paskolą galima suteikti.

 • Užpildyti paraišką

Prieš pildant ir išsiunčiant paraišką reikia atidžiai perskaityti sutarties sąlygas, grąžinimo terminus ir įvertinti savo asmenines paskolos grąžinimo galimybes.

Į ką atsižvelgti renkantis kredito bendrovę

Tačiau, norint gauti paskolą, visų pirmiausia, reikia išsirinkti pačią tinkamiausią kredito bendrovę. Renkantis skolintoją svarbu įvertinti šiuos kriterijus:

 • Paskolos suteikimo greitis

Paraišką paskolai gauti kredito įstaigos internetinėje svetainėje galima pildyti bet kuriuo paros metu, o pinigai sąskaitą pasiekia per kelias valandas arba kitą dieną.

 • Kredito įmonės patikimumas

Patikima kredito įstaiga paskolos suteikia tik Lietuvoje nuolat gyvenantiems ir oficialias nenutrūkstamai 4 mėnesius ir ilgiau pajamas gaunantiems 18 – 70 metų asmenims. Pinigai pervedami tik į asmeninę paraišką teikiančio asmens sąskaitą.

 • Įmokų kontrolė

Skolininkas gali pats matyti ir kontroliuoti įmokų mokėjimą – asmeninėje kredito bendrovės svetainės paskyroje mato, kokią sumą liko grąžinti bei mėnesio įmokas, kurias reikia sumokėti, taip pat sutartyje gali būti numatyta galimybė už papildomą mokestį atidėti mėnesio įmoką, taip pat papildomai pasiskolinti.

 • Patogi paraiškos užpildymo galimybė

Paraišką paskolai gauti užpildyti internetinėje svetainėje lengva ir paprasta, užpildyti ir pateikti galima bet kuriuo paros metu.

 • Patogus paskolos grąžinimas

Įmokas galima mokėti naudojantis elektronine bankininkyste, bankų filialuose, prekybos centrų kasose.

 • Palūkanų dydis

Kredito įstaiga pirmąkart skolinantis paskolą gali suteikti nemokamai.

Palūkanų dydis mažesnis nei siūlo kiti kreditoriai.

 • Lankstus kredito bei palūkanų dydžio parinkimas, mokėjimo terminų nustatymas

Kredito įmonė gali parinkti individualias mokėjimo galimybes. Taip pat pasiūlyti atidėti pirmosios paskolos įmokų mokėjimą.

Pavyzdžiui, kredito bendrovės credit24 paskolos teikiamos ypatingomis sąlygomis – galima pasinaudoti nemokamo išbandymo garantija ir palūkanų nemokėti 90 dienų, taip pat suteikiamas papildomas finansinis rezervas.

 • Sutarties sudarymo arba paraiškos peržiūros mokesčiai

Bendrovė įvardina, kad mokesčiai maži arba jų visai nėra.

 • Vartotojų atsiliepimai

Vartotojai apie kredito įmonę atsiliepia palankiai ir rekomenduoja naudotis jos paslaugomis.

Kredito įstaigų, teikiančių paslaugas internete palyginimas

Tam, kad nereiktų dienas naktis leisti internete ir ieškoti kokios kredito bendrovės teikia paskolas verčiau pasinaudoti jau sukaupta informacija. Visų internetu paskolas teikiančių įmonių palyginimus, jų paslaugų apžvalgas ir vartotojų atsiliepimus galima rasti vienoje Paskolų atsiliepimai platformoje.

Kaip išsirinkti tinkamiausią kredito įmonę?

Paprasčiausia rinktis atmetimo principu. O jei kelios įmonės siūlo identiškas sąlygas tiesiog pasikliauti intuicija. Vienok, egzistuoja keli kriterijai, kuriais vadovaujantis apsispręsti bus lengviau.

 • Palūkanų dydis

Rinkitės įmonę, kuri siūlo nemokamą pirmąją paskolą arba tą, kurios paskolos palūkanos yra mažiausios. Kad būtų lengviau apskaičiuoti, lyginkite norimą pasiskolinti sumą ir laiko tarpą. Jei skolinatės nedidelę sumą iškart atmeskite įstaigas kurių mažiausia skolinama suma yra didesnė.

 • Administravimo mokesčiai

Lygindami kelias įmones įvertinkite visą grąžintiną sumą, nes kai kurios įmonės įskaičiuoja nemažus administracinius mokesčius.

 • Paskolos grąžinimas

Taip pat svarbu išsirinkti geriausias paskolos grąžinimo sąlygas. Paskolą galima grąžinti visą iš karto arba išmokėti dalimis. Išsirinkite tą įmonę, kuri siūlo jums patogų variantą, taip pat pasidomėkite, kiek kainuos galimybė atidėti įmoką.

Remdamiesi šiais kriterijais tiktai rasite sau priimtiniausią variantą ir išsirinksite kredito įstaigą.