74795
Turgaus a. 21, LT-87122 Telšiai • Tel. (8 444) 53010, mob. 8 618 63448,
el. paštas: turizmocentras@telsiai.lt , www.telsiaitic.lt
 
Mobilioji aplikacija

• Telšių mobilioji programėlė „Telše“ – tai patogi Telšių rajono mobilioji aplikacija, kurioje galima rasti visą reikalingą informaciją apie Telšių miestą ir rajoną. Bendradarbiaudamas su programėlės kūrėjais Žemaitijos turizmo informacijos centras dalijasi visa aktualia informacija apie Telšius, siunčia svarbiausių renginių skelbimus ir aprašymus. Turistai, kurie naudojasi šia mobiliąja aplikacija, gali matyti Telšių krašte esančias lankytinas vietas, apgyvendinimo, maitinimo įstaigas, vyksiančius renginius, Telšių rajono naujienas. Mobilioji aplikacija nuo 2017 m. veikia su iOS bei Android sistemomis.

lipdukas_lankytinos_2018.jpgqr_mtelsiai.pngTuristai besidomintys Telšių miesto ir rajono turistine informacija, laisvalaikio paslaugomis teikiančiomis įstaigomis, turistiniais maršrutais ir nespėję apsilankyti Žemaitijos turizmo informacijos centre darbo laiku, kad gautų atsakymus apie turistinius išteklius, visa tai galės rasti mobilioje aplikacijoje „Lietuvos turizmas“.

Aplikacijos „Lietuvos turizmas“ dėka besidomintieji ras informaciją apie daugelį Lietuvos miestų, lankytinas vietoves, ežerus, piliakalnius, dvarus, muziejus, kultūros centrus ir kt. Aplikacija skirta iPhone 

screen17.jpg

įrenginiams, nes šiais išmaniaisiais telefonais šiandien naudojasi vis daugiau vartotojų.

Vartotojas, atsisiuntęs ir įsidiegęs aplikaciją į išmanųjį iPhone telefoną, ekrane matys pasirinkto regiono žemėlapį, kuriame sužymėti regione esantys lankytini objektai, apgyvendinimo, maitinimo, laisvalaikio paslaugas teikiančios įstaigos, jų aprašymai, kontaktai bei kita informacija.

Nuskenavę kodus vartotojai galės parsisiųsti iPhone aplikaciją iš programėlių parduotuvės. Aplikacija jau yra prieinama vartotojams aplikacijų parduotuvėje AppStore. Ją parsisiųsti vartotojai gali nuskanavę QR kodą, surinkę aplikacijos nuorodą: http://bit.ly/visitinlt arba AppStore paieškoje įrašę vieną iš šių paieškos užklausų „VisitIN.LT“, „visitin“, „eicgroup“.

QR kodą galima rasti čia: http://bit.ly/visitinlt.qrcode . Taip pat QR kodus (lipdukus) galite nemokamai gauti Žemaitijos turizmo informacijos centre.

IPhone/iPad vartotojai nuskenavę ši QR kodą pateks tiesiai į aplikacijų parduotuvę AppStore kur galės parsisiųsti aplikaciją nemokamai.

visitinlt.qrcode.png

Taip pat yra paruošta asmeninių kompiuterių vartotojams skirta versija, pasiekiama adresu http://visitin.lt.


QR kodas – tai brūkšninio kodo pakaitalas, skirtas objektui indentifikuoti. Šiame kode gali būti užkoduota iki 3 KB duomenų. QR – Quick Response (liet. greitasis atsakas, reagavimas) sutrumpinimas – rodo, kad šis kodo tipas sukurtas greitam skenavimui ir duomenų apdorojimui.

QR kodų pagalba savo mobiliuoju telefonu galima gauti konkrečią informaciją. Nebereikės atsiminti pavadinimo, jo ieškoti per paieškos sistemą ir naršyti tarp paieškos rezultatų. Nuskenavęs QR kodą, klientas yra iškart nukreipiamas į http://visitin.lt/ interneto puslapį.

Norint nuskaityti QR kodą, reikia išmaniojo iPhone telefono su interneto ryšiu ir fotokamera bei specialios QR nuskaitymo programos. Yra kelios skirtingos QR nuskaitymo programos, kurias galima atsisiųsti į savo išmaniuosius telefonus. Viena iš nuskaitymo programų telefonams yra i-nigma. Šią programą galite parsisiųsti iš savo išmaniojo telefono interneto naršyklėje surinkę adresą www.i-nigma.mobi . Apsilankius svetainėje bus atpažintas Jūsų telefono modelis ir pasiūlyta parsisiųsti atitinkamą i-nigma kodų skaitytuvo versiją. Parsisiuntus ir instaliavus šią programą išmaniajame telefone atsiranda QR nuskaitymo programa. Jeigu dėl kokių nors priežasčių i-nigma programa neveikia ar nepavyksta jos parsisiųsti, yra ir kitų kodų nuskaitymo programų, kurias galima parsisiųsti, apsilankius išmaniojo telefono programėlių parduotuvėse.

Norint nuskaityti QR kodą iPhone telefone atidarykite QR nuskaitymo programą ir nutaikykite fotokamerą į QR kodą taip, kad ekrane būtų matyti visas QR kodas. Programa arba pati nuskaitys kodą arba reikės nuspausti skenavimo (fotografavimo) mygtuką ir būsite iš karto nukreipti į užkoduotą puslapį.

Aplikacija „Lietuvos turizmas“ – tai pagalbinė informacinė priemonė keliautojui, kai turizmo informacijos centras nedirba ar kai turistas neturi galimybės atvykti į turizmo informacijos centrą.
Copyright © 2010-2014 Žemaitijos TIC.         s p r e n d i m a s: UAB "V studija" adm zone.