Skip to main content
3 populiariausios vietos paskolai gauti, kai pritrūksta pinigų

3 populiariausios vietos paskolai gauti, kai pritrūksta pinigų

Dėl dabartinės ekonominės situacijos, daugelis žmonių, priklausančių tam tikroms socialinėms grupėms, gavo vyriausybės paskirtas išmokas, kurios bent iš dalies palengvino vyraujančios krizės pasekmes. Daliai žmonių pinigai buvo esminė pagalba, tačiau kitiems jie buvo tik lašas jau turimų skolų jūroje. Atsižvelgiant į šią situaciją, poreikis paskoloms gauti ir tokiu būdu užpildyti atsiradusias finansines spragas gali  tendencingai didėti.

Kai kurių bankų, kredito unijų ir internetinių kreditorių teikiamos paskolos be užstato siekia ganėtinai dideles sumas. Dalis skolintojų taip pat suteikią paskolas jau tą pačią arba kitą darbo dieną, taip palengvindami klientų naštą bene iš karto. Tačiau kyla klausimas, ar dabar tinkamas laikas gauti paskolą? Įprastai palūkanų normą laikytumėme lemiamu veiksniu ir iš anksto palygintumėme kelių kreditorių siūlomas paskolas, kad gautumėme mažiausią palūkanų normą. Tačiau paskolų teikėjai, reaguodami į šią krizę, padidino kredito balų ir pajamų santykio reikalavimus, todėl kai kuriems skolininkams gali būti sunkiau gauti paskolą ar gauti žemą palūkanų normą.

Sprendimas paskolai gauti – verta dėmesio idėja

Įprastomis aplinkybėmis paskola yra gera idėja, kai ji naudojama finansinei padėčiai pagerinti. Iš esmės paskola, naudojama apmokėti sąskaitas, tokias kaip nuoma, komunalinės paslaugos ar medicininės išlaidos, yra brangus pasirinkimas ir turėtų būti svarstoma iš pradžių  išnaudojus pigesnes skolinimosi galimybes. Tačiau jei turite didelių bei netikėtų išlaidų ir greitai reikia pinigų, krizės metu gali būti tikslinga apsvarstyti paskolos gavimo galimybę. Kreditoriai turi unikalius skolininkų kvalifikacijos kriterijų rinkinius ir kiekvienas siūlo skirtingas paskolos galimybes. Visgi geriausia paskola, be abejo, yra ta, kurios žemiausias tarifas ir mokėjimai atitinka turimą biudžetą.

Paskolos kredito unijose

Šios ne pelno siekiančios bei tik nariams priklausančios organizacijos atsižvelgia į visą paskolos prašytojų finansinę situaciją, įskaitant kredito istoriją bei buvimą kredito unijos nariu.  Kredito unijos yra labiau linkusios patvirtinti skolininkus, turinčius vidutinį arba blogą kreditus. Jei atitinkate jos reikalavimus, paprastai mokate vienkartinį narystės mokestį bei užstatą. Geras rezultatas klientui įprastai suteiks mažesnį paskolos tarifą. Kredito unijos yra įvairių dydžių, todėl skiriasi paraiškos pateikimo procesas, patvirtinimo kriterijai, tarifai ir kiti asmeninės paskolos aspektai. Kai kurios iš jų leidžia naudoti tik internetines programas, o kitos, tuo tarpu, gali pareikalauti apsilankyti skyriuje, kad užpildytumėte reikiamus dokumentus. Jos paprastai siūlo paskolas lankstesnėmis sąlygomis nei bankai ar internetiniai skolintojai.

Skolintojai internetu

Skolininkai, turintys pastovias pajamas ir gerą kreditą, turi didesnes galimybes gauti paskolą iš skolintojo internete. Paskolos internetu yra patogi alternatyva, lyginant su bankais ir kredito unijomis. Skolintojai, kurie priima skolininkus su gerais ir puikiais kreditais bei nedaug esamų skolų, kartais siūlo tokias paskolų sąlygas kaip palūkanų normos garantija arba galimybė praleisti mėnesinį mokėjimą. Verta paminėti, jog internete galite gauti mažesnę palūkanų normą. Naudodamiesi paskolomis internetu, galite atlikti visą paskolos procesą – nuo išankstinės kvalifikacijos iki pasirašymo, o finansavimą gauti vos per dieną ar dvi. Internetiniai skolintojai, priimdami sprendimą dėl patvirtinimo, žiūri ne tik į kliento kredito balą ir kredito ataskaitą – jie gali atsižvelgti ir į išsilavinimą ar profesiją, arba paprašyti nuskaityti banko sąskaitos operacijas, kad įvertintų jūsų finansinę situaciją.

Bankų skolintojai

Bankai paprastai turi aukštus kreditų ir pajamų standartus ne klientams, tačiau jei jūsų bankas yra tarp tų, kurie siūlo asmenines paskolas, jums gali būti prieinami mažesni tarifai ir specialios funkcijos. Taip pat galite kreiptis dėl paskolos su užtikrinimu, kuris leidžia įkeisti turimą daiktą ar taupomąją sąskaitą, kad pasiskolintumėte pinigų. Be abejo, nepavykus grąžinti paskolos, paskolos davėjas gali pasiimti turtą. Paskolos iš banko norma labai priklauso nuo kliento kredito balo: kuo geresnis rezultatas, tuo mažesnė palūkanų norma ir tuo mažiau palūkanų mokėsite. Nors paskolos iš bankų dažnai struktūrizuojamos panašiai kaip paskolos internetu, paskolų gavimo ir kvalifikavimo procesas gali būti skirtingas. Bankai esamiems klientams paprastai siūlo mažesnes palūkanas, didesnes skolinimosi sumas ir privilegijas. Pabrėžtina ir tai, jog klientų aptarnavimas bankuose gali būti patikimesnis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *