74795
Turgaus a. 21, LT-87122 Telšiai • Tel. (8 444) 53010, mob. 8 618 63448,
el. paštas: turizmocentras@telsiai.lt , www.telsiaitic.lt
 
Naujienos
2012.02.15
Jau veikia mobilioji aplikacija „Lietuvos turizmas“

1_2.jpgNuo šiol turistai besidomintys Telšių miesto ir rajono turistine informacija, laisvalaikio paslaugomis teikiančiomis įstaigomis, turistiniais maršrutais ir nespėję apsilankyti Žemaitijos turizmo informacijos centre darbo laiku, kad gautų atsakymus apie turistinius išteklius, visa tai galės rasti mobilioje aplikacijoje „Lietuvos turizmas“.

Aplikacijos „Lietuvos turizmas“ dėka besidomintieji ras informaciją apie daugelį Lietuvos miestų, lankytinas vietoves, ežerus, piliakalnius, dvarus, muziejus, kultūros centrus ir kt. Aplikacija skirta iPhone įrenginiams, nes šiais išmaniaisiais telefonais šiandien naudojasi vis daugiau vartotojų.

Vartotojas, atsiuntęs ir įsidiegęs aplikaciją į išmanųjį iPhone telefoną, ekrane matys pasirinkto regiono žemėlapį, kuriame sužymėti regione esantys lankytini objektai, apgyvendinimo, maitinimo, laisvalaikio paslaugas teikiančios įstaigos, jų aprašymai, kontaktai bei kita informacija.

Nuskanavę kodus vartotojai galės parsisiųsti iPhone aplikaciją iš programėlių parduotuvės. Aplikacija jau yra prieinama vartotojams aplikacijų parduotuvėje AppStore. Ją parsisiųsti vartotojai gali nuskanavę QR kodą, surinkę aplikacijos nuorodą: http://visitin.lt/ arba AppStore paieškoje įrašę vieną iš šių paieškos užklausų „VisitIN.LT“, „eicgroup“. Aplikacijos nuorodą parsisiuntimui rasite http://bit.ly/visitinlt .

.

Žemaitijos turizmo informacijos centro informacija


Atgal

Copyright © 2010-2014 Žemaitijos TIC.         s p r e n d i m a s: UAB "V studija" adm zone.