74795
Turgaus a. 21, LT-87122 Telšiai • Tel. (8 444) 53010, mob. 8 618 63448,
el. paštas: turizmocentras@telsiai.lt , www.telsiaitic.lt
 
Naujienos
2012.01.26
Žemaitijos turizmo informacijos centre – savanoriai iš Telšių miesto ir rajono mokyklų

spaudai1.JPGTrečiadienį, sausio 25 dieną, Žemaitijos turizmo informacijos centre (ŽTIC) apsilankė apie 30 savanorių iš Telšių „Džiugo“ vidurinės bei Eigirdžių pagrindinės mokyklų moksleiviai.
Susitikimo metu savanoriams nuobodžiauti neteko: susipažino su ŽTIC veikla, leidiniais, suvenyrais. Pristatymo metu surengta viktorina, kurios metu moksleiviai atsakė į įvairiausius klausimus: suskaičiavo, kiek Telšių mieste yra maitinimo ir apgyvendinimo įstaigų, kaimo turizmo sodybų, sužinojo mūsų miestą puošiančių septynių kalvų pavadinimus ir kt. Teko gerokai pasvarstyti ieškant dvarų bei meškų simbolių Telšių mieste ir rajone. Už teisingus atsakymus įteiktos dovanos: turizmo katalogai, žemėlapiai, kalendoriukai ir ženkleliai.
Savanorių dar laukia nemažai darbų, kurie kartu su mokytojais aptarti susitikimo metu.
Šie susitikimai – tai numatytų savanoryste grįstų idėjų pradžia, kurias apjungia viena tema „Tu ir aš – kartu mes galia“. Idėjų iniciatorė, vilnietė G. Paulikaitė prieš keletą savaičių apsilankiusi ŽTIC, pasidžiaugė, kad Žemaitijoje yra gražaus jaunimo, kuriems rūpi krašto istorija, kultūrinis gyvenimas, turizmas ir pasiūlė bendradarbiauti skatinant savanorystę. Įgyvendinant užmanymus jaunimas įgys nemažai patirties, o aukodami savo laiką nuveiks daug ir prasmingų darbų. Juk savanorystė – tai stebuklinga jėga, vienijanti geriems darbams.

Žemaitijos turizmo centro informacijaAtgal

Copyright © 2010-2014 Žemaitijos TIC.         s p r e n d i m a s: UAB "V studija" adm zone.