74795
Turgaus a. 21, LT-87122 Telšiai • Tel. (8 444) 53010, mob. 8 618 63448,
el. paštas: turizmocentras@telsiai.lt , www.telsiaitic.lt
 
Naujienos
2011.11.17
Telšiuose svečiavosi Lietuvos turizmo informacijos centrų asociacijos prezidentė

Šį trečiadienį, lapkričio 16 dieną, Žemaitijos turizmo informacijos centre svečiavosi Lietuvos turizmo informacijos centrų asociacijos prezidentė, Panevėžio apskrities turizmo informacijos centro direktorė Daiva Tankūnaitė.

Prezidentė apsilankė keletą Telšių miesto objektų, domėjosi skulptūra „Lietuvių skalikas“, atkurtu ir geriamąjį vandenį turėsiančiu Rotušės šuliniu, šv. Antano Paduviečio katedra. Pabuvojo kavinukėje “Pitlius“, ant kurios sienos įkurta lentelė menanti pasaulinio garso daininko Kipro Petrausko laikus, pasidžiaugė išskirtiniu interjeru bei skambėjusia muzika.
Iš Aukštaitijos sostinės tituluojamo Panevėžio atvykusi viešnia neslėpė susižavėjimo mūsų krašto subtilumu ir Žemaitijos sostine. Į Žemaitijos turizmo informacijos centrą užsukusi Panevėžio apskrities turizmo informacijos centro direktorė pasidalino patirtimi. Pasidžiaugė lankstukų gausa, knygomis, suvenyrais, žemėlapiais.Panevėžys – patogus užsiimantiems verslu ir keliaujantiems, nes šis miestas – pusiaukelė tarp dviejų šalių sostinių – Vilniaus ir Rygos. Jame yra unikali susisiekimo priemonė – žaismingai „siauruku“ vadinamas Europoje seniai išnykusios siauresnės vėžės traukinių eismas, todėl turistų ir besidominčių tikrai netrūksta.
Kalbant apie turistų poreikius ir pageidavimus, D. Tankūnaitė minėjo, kad Panevėžio apskrities turizmo centras užsako tradicines ekskursijas, kurių klientai prašo kiekvienais metais ar švenčių progomis. Tai ir „Kalėdinių vynų degustacija Joniškėlio dvaro menėje“, edukacinė duonos kepimo programa Žaliūkų malūne, Šiauliuose, pažintis su Joniškėlio miesteliu, lietuviškų vynų degustacija Joniškėlio Karpių dvare. Rengiamos ir pažintinės ekskursijos, kelionės ne tik po Panevėžio miestą, bet ir apskritį. Pastabu, kad dažniausi ekskursijų mėgėjai – senjorai ir moksleiviai.
Susitikimo metu aptartos turizmo informacijos centrų bendarbiavimo galimybės ir kiti klausimai.
Lietuvos turizmo informacijos centrų asociacijos prezidentė pažadėjo į Žemaitijos sostinę grįžti dar ne kartą.

Žemaitijos turizmo informacijos centrasAtgal

Copyright © 2010-2014 Žemaitijos TIC.         s p r e n d i m a s: UAB "V studija" adm zone.