74795
Turgaus a. 21, LT-87122 Telšiai • Tel. (8 444) 53010, mob. 8 618 63448,
el. paštas: turizmocentras@telsiai.lt , www.telsiaitic.lt
 
Naujienos
2011.11.02
Maloniai kviečiame užsukti į Žemaitijos turizmo informacijos centrą

Ar viską žinote apie Telšių miesto lankomas vietas, stulbinančio grožio mažąją architektūrą, kaimo turizmo sodybas, gražiausius Žemaitijos piliakalnius, dvarus ir kitas įdomybes? Neteko keliauti po Biržuvėnų, Pavirvyčio, Džiuginėnų, Brėvikių dvarus, Debesnų botaniniu ar Jomantų takais, lankytis Žvėrinčiuje? O gal nežinote, kokia dovana nustebinti svečius iš užsienio? Žemaitijos turizmo informacijos centras (TIC) kviečia visus norinčius keliauti ir domėtis.
Vykdydamos tarptautinis projektus Telšių miesto ugdymo įstaigos, organizacijos ar įmonės sulaukia svečių iš užsienio, bendradarbiauja projektinėje veikloje, atvyksta verslo reikalais, tikėdamiesi užmegzti pažintį su Lietuva ir Žemaitija. Naudojant netradicines ugdymo formas, sukuriant ne tik moksleivių žinias gilinančią, bet ir įspūdžių suteikiančią pamoką, turėtų nepamiršti, kad ekskursijos su gidu (anglų, vokiečių, rusų kalbomis), susitarus iš anksto, atvers dar nematytus ir negirdėtus Telšių krašto istorijos puslapius. O norint paversti paskaitą ar užsiėmimą autentišku – neišsiversite be Lietuvos, Žemaitijos vėliavų, žemėlapių ir knygų, kuriuos galite įsigyti Žemaitijos TIC.
Užsieniečiai nors ir ne kartą pasisvečiavę mūsų mieste ar apylinkėse įsitikina, kad vienos kelionės metu tikrai ne viską aplankė, nori keliauti dar ir dar kartą. Norisi, jog atvykstantiems svečiams Žemaitijos regionas atmintyje ilgam liktų įstabia architektūra, autentišku paveldu. Nudžiuginkite svečius unikalia staigmena - Žemaitijos TIC pasiūlysime maišelių, lėkštučių, puodelių, ant kurių užrašai net žemaičių tarme. O kur dar atvirukai įamžinantys mūsų miesto ir rajono įstabiausias vietoves. Apsilankę ne tik pas mus, bet ir socialiniame tinklalapyje facebook, galėsite atidžiau apžiūrėti suvenyrus: pakabukus, puodelius, įvairiausių dydžių lėkštutes, vėliavėles, klumpes, vazeles su Lietuvos, Žemaitijos ir Telšių heraldika. Pas mus rasite žemėlapių ne tik lietuvių, bet ir anglų, vokiečių kalbomis.
Keliaujantys Žemaitijos TIC centre gali įsigyti keltų, lėktuvų, autobusų bilietus. Nepamirškite vykdami į svečias šalis, atstovaudami mūsų kraštą, pristatymų metu įsigyti suvenyrų, vėliavėlių, be kurių užsienyje delegacijų, konferencijų, pristatymų metu tikrai neišsiversite.
Gardžiuotis kava ar arbata iš Žemaitiją ir Telšius primenančio puodelio – puikiausia dovana užsienyje gyvenantiems kraštiečiams, o malonios smulkmenos, kaip pakabukai, lipdukai ar marškinėliai – juk visada ras vietą lagamine.
Ištikimiausių Žemaitijos TIC lankytojų laukia dovanos.

Žemaitijos turizmo informacijos centras


Atgal

Copyright © 2010-2014 Žemaitijos TIC.         s p r e n d i m a s: UAB "V studija" adm zone.