74795
Turgaus a. 21, LT-87122 Telšiai • Tel. (8 444) 53010, mob. 8 618 63448,
el. paštas: turizmocentras@telsiai.lt , www.telsiaitic.lt
 
Naujienos
2011.11.02
Žemaitijos turizmo informacijos centras jau ir mobiliojoje aplikacijoje „Lietuvos turizmas“

Apsilankę Žemaitijos turizmo informacijos centre (TIC) turistai iš užsienio ir Lietuvos gali rasti visą reikalingą informaciją apie lankytinas vietas, apgyvendinimo ir maitinimo įstaigas, kaimo turizmo sodybas, pramogų vietas, taip pat Telšių miesto ir rajono, kitų Lietuvos miestų, bei užsienio žemėlapius. Dažniausiai apsilankančių Žemaitijos TIC lankytojų klausimai: ką įdomaus galima pamatyti, kaip surasti vieną ar kitą objektą, prašoma pagelbėti sudarant maršrutą, nurodant kur galima pailsėti, pavalgyti, praleisti laisvalaikį ir pan.
Visą reikalingą informaciją ir pagalbą turistas gali gauti Žemaitijos turizmo informacijos centre darbo laiku, tačiau nuo šiol nedarbo laiku, ar poilsio dienom turistai sumanę apsilankyti mūsų rajono apylinkėse, mobiliosios aplikacijos „Lietuvos turizmas“ dėka galės gauti turistinę informaciją, laisvalaikio paslaugas teikiančių įstaigų aprašymus, kontaktus bei kitą informaciją tiesiog telefonu. Informacija pateikiama lietuvių ir anglų kalbomis.

Mobilioji aplikacija „Lietuvos turizmas“

Kitų metų pavasarį startuosianti mobilioji aplikacija „Lietuvos turizmas“, tai – pagalbinė priemonė visiems atvykstantiems. Aplikacijos „Lietuvos turizmas“ dėka, besidomintieji galės rasti žinių apie daugelį Lietuvos miestų, lankytinas vietoves, ežerus, piliakalnius, dvarus, muziejus, kultūros centrus ir kitą aktualią informaciją, kurios reikia keliaujant. Ši paslauga bus patogi ne tik miesto svečiams, bet ir vietos gyventojams.
Vartotojas, atsiuntęs ir įsidiegęs aplikaciją į išmanųjį iPhone telefoną, ekrane galės matyti pasirinkto regiono žemėlapį, kuriame bus sužymėti visi regione esantys lankytini objektai, taip pat apgyvendinimo, maitinimo, laisvalaikio paslaugas teikiančios įstaigos, jų aprašymai, kontaktai bei kita informacija, kurią teikia Žemaitijos turizmo informacijos centras. Vartotojo patogumui bus galimybė filtruoti paieškos rezultatus, pasirenkant kokius konkrečiai objektus (lankytinas vietas, apgyvendinimo, maitinimo įstaigas ir t.t.) rodyti žemėlapyje.
Aplikacija skirta iPhone įrenginiams, kadangi būtent šiais išmaniaisiais telefonais šiandien naudojasi vis daugiau vartotojų. Ši paslauga bus prieinama visame pasaulyje.

Žemaitijos turizmo informacijos centro informacijaAtgal

Copyright © 2010-2014 Žemaitijos TIC.         s p r e n d i m a s: UAB "V studija" adm zone.