74795
Turgaus a. 21, LT-87122 Telšiai • Tel. (8 444) 53010, mob. 8 618 63448,
el. paštas: turizmocentras@telsiai.lt , www.telsiaitic.lt
 
Naujienos
2011.11.02
Žemaitijos turizmo informacijos centras startavo socialiniame tinklalapyje facebook

Šiuolaikiniai turistai ieškantys įspūdžių, rekomendacijų, žinių apie lankomus objektus, maitinimo, apgyvendinimo įstaigas, kaimo turizmo sodybas, pramogas, lėktuvų, keltų, autobusų bilietus ne retai pirmiausia į pagalbą pasitelkia draugus ar tai daro internetinėje erdvėje. O ir planuojant keliones, išvykas ne visada į rankas patenka tradiciniai lankstinukai ar tinkama reklama, todėl pakankamai daug laiko sugaištama ieškant išsamesnės informacijos ar kontaktų.
Žengdamas naujovių link ir suteikdamas dar daugiau galimybių turistams ir miesto svečiams Žemaitijos turizmo informacijos centras startavo jau ir socialiniame tinklalapyje facebook.
Užsukę į Žemaitijos turizmo informacijos centro socialinį tinklalapį facebook sužinosite, kur keliauti, kokią įspūdingą ekskursiją galima dovanoti po Telšių miestą ar mūsų krašto vietoves.
Kartais tenka paplušėti ir dėl lauktuvių giminėms ar draugams, norint nudžiuginti unikalia staigmena iš Žemaitijos sostinės. Tikriems žemaičiams pasiūlysime įvairių suvenyrų, su užrašais žemaičių tarme. O kur dar atvirukai įamžinantys mūsų krašto įstabiausias vietoves. Sužinosite ir galėsite atidžiau apžiūrėti suvenyrus: raktų pakabukus, puodelius, bokalus, įvairiausių dydžių lėkštutes, klumpes, tušinukus, ženkliukus, maišelius, vazeles su Lietuvos, Žemaitijos ar Telšių heraldika.
Facebook gerbėjai visada galės matyti svarbiausią atnaujinamą informaciją, renginius, kurie itin svarbūs turistams ir miesto svečiams.
Nuo šiol facebook pagalba dar daugiau norinčių galės sužinoti apie Žemaitijos turizmo informacijos centrą ir teikiamas paslaugas, tad apsilankykite nedelsiant, nes tikrai rasite, ko ieškote.

Žemaitijos turizmo informacijos centro informacijaAtgal

Copyright © 2010-2014 Žemaitijos TIC.         s p r e n d i m a s: UAB "V studija" adm zone.