74795
Turgaus a. 21, LT-87122 Telšiai • Tel. (8 444) 53010, mob. 8 618 63448,
el. paštas: turizmocentras@telsiai.lt , www.telsiaitic.lt
 
Naujienos
2011.08.31
Vasaros atgarsiai Telšiuose

Norime pasidžiaugti, kad ši vasara Telšius džiugino turistų gausa, tiek iš Lietuvos, tiek iš užsienio. Per tris vasaros mėnesius mūsų TIC‘as sulaukė 3140 turistų. Galime tik spėti, kad pagrindiniu traukos objektu tapo atsinaujinęs Telšių miesto senamiestis, kuris pasipildė naujomis architektūrinėmis puošmenomis-neįprastomis skulptūromis ir memorialiniais stendais. Taip pat džiaugiamės, kad pagaliau galime turistams pasiūlyti aplankyti atstatytą Biržuvėnų dvarą (tik ponų namas, šalia esantys tarnų namas, vežiminė ir arklidė dar tik atstatomi).

Taip pat galime pasidžiaugti renginių gausa šią vasarą. Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais Telšiai džiugino tarptautiniais festivaliais „BLIUZO NAKTYS“, „BAIKERIŲ BLŪDS“, antrus metus rengiamu gyvos dainos festivaliu „Aš TOKS vienas“. Taip pat buvo gausu folklorinių renginių – Telšių krašto meno kolektyvų DAINŲ ŠVENTĖ „Žemaitija garsių žemaičių žemė“, liaudies instrumentinės muzikos festivalis „RĖKTINGIAUSĖ MOZĖKONTA“. Taip pat neapsieita ir be įvairių paminėjimų. Šiais metais vyko renginys skirtas Rainių tragedijos 70-mečiui paminėti „Rainiai-skausmo ašara sopulingame tautos rožinyje“ bei 220-asis Magdeburgo teisių suteikimo Telšių miestui jubiliejus.

Galime tik pasidžiaugti, kad rudenį taip pat sulauksime renginių, kurie turėtų sudominti mūsų turistus. Jau ne pirmus metus vyks RIEDYNĖS „Nuo meškos iki meškos“ 2011 bei Laužų sąšauka . Taip pat mūsų turizmo informacijos centras organizuos kelias nemokamas ekskursijas. Viena jų vyks rugsėjo 24 d. 12 val. prie Rainių koplyčios ir bus skirta tragedijos aukoms atminti. O pasaulinei turizmo dienai paminėti spalio 2 dieną bus rengiamos net dvi ekskursijos, skirtos žydų bei rusų paveldui Telšiuose.

Kviečiame visus turistus aplankyti Žemaitijos sostinę, nepamirštant pasigrožėti mūsų senamiesčio architektūrinėmis puošmenomis, aplankyti atstatytą dvarą, užsukti į vaikų ir ne tik mėgstamą Žvėrinčių, ir žinoma sudalyvauti miesto renginiuose.

Žemaitijos turizmo informacijos centro vadybininkė
Živilė BukantienėAtgal

Copyright © 2010-2014 Žemaitijos TIC.         s p r e n d i m a s: UAB "V studija" adm zone.