74795
Turgaus a. 21, LT-87122 Telšiai • Tel. (8 444) 53010, mob. 8 618 63448,
el. paštas: turizmocentras@telsiai.lt , www.telsiaitic.lt
 
Naujienos
2011.03.02
17-oji tarptautinė turizmo, sporto ir laisvalaikio paroda „Vivattur 2011“

VivatturŠ.m. vasario 25 – 27 d. Žemaitijos turizmo informacijos centras pristatė turizmo išteklius 17-oje tarptautinėje turizmo, sporto ir laisvalaikio parodoje „Vivattur 2011“. Tai viena didžiausių ir labiausiai lankomų parodų Baltijos šalyse. Susidomėjimas paroda neblėsta ir šiandien, į parodą atvyko 122 dalyviai iš Lietuvos ir 58 užsienio dalyviai iš 15-os pasaulio šalių. Parodą per tris dienas aplankė 16 tūkstančių lankytojų. Šiemet Lietuvos turizmo centrai ir asociacijos prisistatė jungtiniame Valstybinio turizmo departamento stende.

Parodos metu buvo pristatomi nauji ir atnaujinti lankomi objektai, maitinimo ir apgyvendinimo įstaigos, kaimo turizmo sodybos, nauji maršrutai, renginiai, edukacinės programos. Parodos lankytojams nemokamai buvo dalijami ne tik naujai išleisti Telšių rajono žemėlapiai, bet ir muziejų, viešbučių, kaimo turizmo sodybų savininkų išleisti informaciniai lankstinukai. Parodos lankytojai ypač domėjosi naujais lankomais objektais, naujomis kaimo turizmo sodybomis, kulinariniu paveldu.

Tapo gera tradicija, kad parodos dalyviai tarpusavyje keičiasi informaciniais leidiniais, kuriais paskui mielai dalinasi su turizmo centruose besilankančiais turistais.

Žemaitijos turizmo informacijos centras jau septintąjį kartą dalyvaujantis parodoje ir šiais metais sėkmingai reprezentavo Telšių rajoną. Lankytojų prie mūsų stendo tikrai netrūko, tad galime tikėtis, kad šiais metais turistų, besidominčių mūsų kraštu, tikrai netrūks!

Žemaitijos turizmo informacijos centro
direktorė Kristina MiliuvienėAtgal

Copyright © 2010-2014 Žemaitijos TIC.         s p r e n d i m a s: UAB "V studija" adm zone.