74795
Turgaus a. 21, LT-87122 Telšiai • Tel. (8 444) 53010, mob. 8 618 63448,
el. paštas: turizmocentras@telsiai.lt , www.telsiaitic.lt
 
Naujienos
2008.03.03
Tarptautinė turizmo, sporto ir laisvalaikio paroda „Vivattur 2008“

        2008 m. vasario 29 d. – kovo 2 d. Vilniuje parodų rūmuose „Litexpo“, jau 14-ąjį kartą vyko tarptautinė turizmo, sporto ir laisvalaikio paroda „Vivattur 2008“. Joje penktąjį kartą dalyvavo ir Telšių apskrities turizmo informacijos centras kartu su Plungės bei Mažeikių turizmo informaciniais centrais, Rietavo savivaldybe. Šiais metais Telšių apskrities turizmo informacijos centras parodoje pateikė atnaujintą informaciją apie lankytinas vietas, apgyvendinimo ir maitinimo įstaigas, kaimo turizmo sodybas, pramogas, maršrutus, pristatė naująjį Jomantų miško pažintinį taką.

      Parodos lankytojai Telšių apskrities turizmo informacijos centro stende galėjo pasivaišinti žemaitišku sūriu, juoda duona, natūraliu medumi, J.Balvočiūtės žolelių arbata. Kasdien, 12 valandą  buvo rengiamos viktorinos, kurių metu užduodami klausimai apie Telšių, Mažeikių, Plungės rajonus. Galima pasidžiaugti, kad geriausiai lankytojai atsakė į klausimus apie Telšių rajoną.

      Lietuviai labiausiai domėjosi lankytinomis vietomis, dvarais, dviračių takais ir vandens trąsomis, kurių gausa šiandien dar negalime pasigirti. Užsieniečiams labiau rūpėjo kaimo turizmo sodybos, lankytinos vietos.

      Š.m. kovo 20 d. – 22 d. Telšių apskrities turizmo informacijos centras dalyvaus dar vienoje turizmo, sporto ir laisvalaikio inventoriaus, vandens turizmo ir Pabaltijo šalių vidinio turizmo parodoje „Inventura 2008“. Parodos tikslas pristatyti naujausią turizmo, sporto ir laisvalaikio inventorių bei supažindinti su vidaus, vandens turizmo ir organizuoto laisvalaikio galimybėmis Lietuvoje ir Pabaltijo valstybėse.

Telšių apskrities turizmo informacijos centro
Direktorė Kristina Miliuvienė


Atgal

Copyright © 2010-2014 Žemaitijos TIC.         s p r e n d i m a s: UAB "V studija" adm zone.