74795
Turgaus a. 21, LT-87122 Telšiai • Tel. (8 444) 53010, mob. 8 618 63448,
el. paštas: turizmocentras@telsiai.lt , www.telsiaitic.lt
 
Naujienos
2019.07.03
Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalis – pirmą kartą Telšiuose.

2019 m. liepos 10 d., trečiadienį, 18 val. Žemaičių muziejuje „Alka“ (Muziejaus g. 31, Telšiai) pirmą kartą vyks Tarptautinio Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalio renginys – tenoro Marcel Beekman (Olandija) ir pianisto Justo Šerveniko kamerinės muzikos koncertas.


Talentingas Lietuvos pianistas J. Šervenikas, ne vienerius metus festivalio gerbėjus džiuginantis koncertais kartu su garsiais Lietuvos ir užsienio atlikėjais, šiemet išskirtinį pasirodymą surengs su pasaulinio garso žvaigžde, olandų tenoru M. Beekman’u. Atlikėjai parengė įsimintiną kamerinės muzikos koncertą.

M. Beekman’as išgarsėjo savo pasirodymais didžiosiose pasaulinėse arenose, atlikdamas įvairius vaidmenis baroko ir šiuolaikinėse operose Vienoje, Paryžiuje, Amsterdame, Niujorke ir kt. Nuostabu, kad šio talentingo atlikėjo pasirodymų sąraše ir Lietuva.

Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalis Šiauliuose vyksta jau šešiolika metų, o 2018 m. jis buvo pripažintas reprezentaciniu miesto renginiu. Įvairias profesionalaus meno formas (muziką, šokį, teatrą, kiną, literatūrą ir kt.) apjungiantis festivalis itin reikšmingas regiono publikai, kuri dėl ekonominių priežasčių neturi galimybės dalyvauti tokio pabūdžio renginiuose sostinėje ar užsienyje.

Šiaulių „Aušros“ muziejaus organizuojamo festivalio programoje šiemet – 11 renginių. Išsami programa skelbiama www.ausrosmuziejus.lt, bilietai platinami ticketmarket.lt. Bilieto Žemaičių muziejuje „Alka“ kaina – 7 Eur.

 


Atgal

Copyright © 2010-2014 Žemaitijos TIC.         s p r e n d i m a s: UAB "V studija" adm zone.