74795
Turgaus a. 21, LT-87122 Telšiai • Tel. (8 444) 53010, mob. 8 618 63448,
el. paštas: turizmocentras@telsiai.lt , www.telsiaitic.lt
 
Naujienos
2019.06.10
Vandens Muzika Telšiuose: Kazimiero Likšos ir grupės koncertas!

Liepos mėnesio ketvirtadieniais į Telšius grįžta įvairios stilistikos koncertų ciklas „VANDENS MUZIKA“.

Pirmasis koncertas vyks liepos 4 dieną, Telšių miesto amfiteatre (Respublikos g. 49A). Vakaru alsuojančio ežero fone išvysime gyvo garso Kazimiero Likšos ir grupės pasirodymą.

Renginys NEMOKAMAS

Apie atlikėją: „Nuo 2009 iki 2015 metų buvau įkūręs grupę „Karma“, su kuria išleidome du albumus "Užsimerksiu" ir "Gyvenimo pradžia". Nuo 2015 metų rudens pradedu iš naujo.
Nuo 2009 iki 2015 metų buau įkūręs grupę Karma, su kuria išleidome du albumus "Užsimerksiu" ir "Gyvenimo pradžia".
Per šį laikotarpį buvo pasiekta iš tiesų nemažai. 6 koncertiniai turai Lietuvoje. Koncertai Airijoje, Vokietijoje, Šveicarijoje bei Lenkijoje. Organizavau koncertinį turą kartu su organizacija "Būk geras" ir bandėme atkreipti visuomenės dėmesį į kraujo vėžiu sergančius žmones.
Grupė po pirmojo albumo "Užsimerksiu" buvo nominuota M.A.M.A. apdovanojimuose, kaip geriausia Lietuvos roko grupė. Per šešis metus pavyko išleisti dainas kaip "Pasitrauk", "Kitaip", "Amžinas rytas", "Užsimerksiu", "Paslaptis", "Tai ne aš", "Tau ir man", "Tik neverk", kurios tapo mylimos visų klausytojų.
Nuo 2015 metų rudens pradedu savo naują muzikinį etapą, kuriame leisiu sau šiek tiek eksperimentuoti su muzikos stiliais. Tačiau senoji kūryba niekur nedings, nes visuomet buvau muzikos ir tekstų kūrėjas.
Lauksiu visų buvusių grupės „Karma“ gerbėjų ir naujų žmonių savo koncertuose. Tai geriausia vieta susipažinti. Nes ten būnu toks, koks iš tiesų visuomet noriu būti.“

Pasiklausymui:
https://www.youtube.com/watch?v=LKmOMAdP6zg
https://www.youtube.com/watch?v=MirFjqOCrEw
 

Image may contain: 1 person, night, text and close-up


Atgal

Copyright © 2010-2014 Žemaitijos TIC.         s p r e n d i m a s: UAB "V studija" adm zone.