74795
Turgaus a. 21, LT-87122 Telšiai • Tel. (8 444) 53010, mob. 8 618 63448,
el. paštas: turizmocentras@telsiai.lt , www.telsiaitic.lt
 
Naujienos
2019.01.22
KELIAUK! ATRASK! PAŽINK!

Visus Žemaitijos turizmo informacijos centro lankytojus ir neabejingus turizmui norime pasveikinti su nauja pradžia, naujais tikslais ir palinkėti noro keliauti, atrasti, pažinti! 
Praėję metai Žemaitijos turizmo informaciniam centrui buvo turiningi ir labai darbingi. 2018 metais ženkliai išaugo turistų srautas. Manome, kad tai įtakojo žiniasklaidos dėmesys ir Žemaitijos turizmo informacijos centro dalyvavimas projektuose ,,Pažink savo miestą per foto medžioklę“, kurio metu buvo siūlomos nemokamos ekskursijos vietiniams gyventojams, bei ,,Surink Lietuvą“. Turizmo informacijos centras nuolat rūpinosi dalomosios medžiagos leidimu, atnaujino ir sukūrė naujus maršrutus pagal turistų poreikį. Kaip ir visada, Telšių rajone lankėsi turistai iš užsienio šalių. Šiemet sulaukėme turistų iš Latvijos, Vokietijos, JAV, Jungtinės karalystės, Izraelio, Lenkijos, Austrijos ir daugelio kitų šalių. 2018 metais Telšių rajoną aplankė per 31 tūkstantis turistų (6394 turistais daugiau nei 2017 metais). Norime pasidžiaugti, kad išaugo ir ekskursijų su gidu skaičius. Jų 2018 m. suorganizuota net 517. 
Praėjusiais metai Telšių kraštas sulaukė ir žiniasklaidos atstovų dėmesio. Bendradarbiaujant su Valstybiniu turizmo departamentu, Martynu Starkumi ir Vytaru Radzevičiumi Telšiuose nufilmuota laida ,,Aplink Lietuvą. Miestai“, kuri susilaukė didelio susidomėjimo. Telšiai pristatyti laidose ,,Pasaulis pagal moteris“ rubrikoje „Šeimos gidas po Lietuvą“, delfi.tv laidoje ,,Lietuva. Nematyta, neragauta“. 
Tikimės, kad 2019 m. turistų susidomėjimas Telšių kraštu neblės! Na, o šią savaitę išvykstame į tarptautinę turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodą „ADVENTUR 2019“. Kviečiame apsilankyti parodoje ir „pakeliauti“ ne tik po Lietuvą, bet ir užsienio šalis.
Žemaitijos turizmo informacijos centro informacija

T. Viršilo nuotrauka.


Atgal

Copyright © 2010-2014 Žemaitijos TIC.         s p r e n d i m a s: UAB "V studija" adm zone.