74795
Turgaus a. 21, LT-87122 Telšiai • Tel. (8 444) 53010, mob. 8 618 63448,
el. paštas: turizmocentras@telsiai.lt , www.telsiaitic.lt
 
Naujienos
2018.09.06
Grupės ,,Studija" koncertas Telšių miesto amfiteatre!

Grupė „Studija“

Stilius: pop/rock,jazz/rock;soul

 

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti pop/rock grupė, įkurta 1978m. Klaipėdoje. Šiais metais Studijai sukanka 40 metų. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje ir yra įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip grupė, sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos - 17 val. bei atlikusi daugiausiai kūrinių viename koncerte - 219.

Grupės solistai: Steponas Januška - dainų autorius, džiazinio vokalo dėstytojas;

Edita Bodrovaitė – Klaipėdos universiteto Džiazo katedros bakalaurė; TV laidos „Lietuvos balsas“ dalyvė;

Nuo pat įkūrimo grupėje yra tie patys muzikantai - tai dar vienas faktas, vertas Lietuvos rekordo. Tik 2017 metais į grupę įsiliejo jaunas ir talentingas bosistas, telšiškis Paulius Stonkus, Klaipėdos universiteto Džiazo katedros absolventas;

Grupėje nuo pat įkūrimo groja ir dar vienas telšiškis - gitaristas Virginijus Pažemeckas. Tai muzikantas su turtinga kūrybine biografija. Jis žinomas ir kaip legendinės Telšių muzikinės grupės „Dilema“ vadovas.

 "Studija" yra išleidusi septynis autorinius albumus. Grupės programą sudaro originalūs kūriniai bei  garsiausių užsienio atlikėjų dainų versijos. Tarp žinomiausių grupės kūrinių dainos: „Spindulys“, „Daina draugams“, „Geležinė meilė“, „Meilės bliuzas“, „Vaikystė“, „Dabartis“ ir kt.

2018 metai „Studijai“ prasidėjo labai kūrybingai - jau įrašytos kelios naujos dainos, kurios turėtų tapti naujo albumo, pasirodysiančio rudenį, pagrindu.

Tad ištikimiausių, smalsiausių ir vertinančių gyvą muzikavimą klausytojų laukia nauja, kupina premjerų, „Studijos“ programa „Neliūdim“.

 

Grupės muzikantai:

Steponas Januška- vokalas

Edita Bodrovaitė – vokalas.

Paulius Stonkus – bosinė gitara; vokalas

Virginijus Pažemeckas- gitara; vokalas.

Valdas Galdikas- mušamieji

Raimondas Jonutis- klavišiniaiAtgal

Copyright © 2010-2014 Žemaitijos TIC.         s p r e n d i m a s: UAB "V studija" adm zone.