74795
Turgaus a. 21, LT-87122 Telšiai • Tel. (8 444) 53010, mob. 8 618 63448,
el. paštas: turizmocentras@telsiai.lt , www.telsiaitic.lt
 
Naujienos
2017.06.07
Turizmo sezono atidarymas

Š. m. birželio 1 d. Žemaitijos turizmo informacijos centras telšiškius pakvietė į turizmo sezono atidarymą ir tradiciškai dovanojo naują nemokamą ekskursiją „Telšiai iš seno atviruko“.
Susirinkusius dalyvius sveikino Žemaitijos turizmo informacijos centro direktorė Kristina Ligeikienė ir Telšių rajono savivaldybės kultūros ir turizmo skyriaus vyr. specialistė Sandra Jurkaitienė.
K.Ligeikienė džiaugėsi vis didėjančiu turistų skaičiumi ir pristatė naują ekskursiją po miestą, kuri buvo nestandartinė vien tuo, kad vedė du gidai vienu metu, tai gidė istorikė Janina Bucevičė bei turizmo informacijos centro vadybininkė ir gidė Aistė Korkadinovaitė - Šiaudkulienė. Duetas buvo neįprastas ir apsirengimo stiliumi, viena buvo dama iš praeities, lyg iš seno atviruko, kita atspindėjo dabartį. Ekskursijos metu grupė turėjo galimybę vartyti senas nuotraukas, fotografijas ir palyginti, kas mieste per daugelį metų pasikeitė. Ekskursijos dalyviams gidės priminė, kaip atrodė anksčiau Turgaus aikštė, Jašiva, parodė, kur gyveno fabriko „Mastis” įkūrėjas, kur stovėjo vokiečių liuteronų neogotikinė kirchė, Goldnerio vaistinė ir kt. Gidės užbaigė ekskursiją Masčio ežero pakrantėje netikėta žydaitės Rūtos ir Prano Lauceviciaus meilės istorija.

Žemaitijos turizmo informacijos centro informacija


Atgal

Copyright © 2010-2014 Žemaitijos TIC.         s p r e n d i m a s: UAB "V studija" adm zone.