74795
Turgaus a. 21, LT-87122 Telšiai • Tel. (8 444) 53010, mob. 8 618 63448,
el. paštas: turizmocentras@telsiai.lt , www.telsiaitic.lt
 
Naujienos
2009.12.02
Lietuvos turizmo informacijos centrų darbuotojų kvalifikacijos tobulinimo seminaras

Š. m. lapkričio 26-27 d. Kėdainiuose vyko Lietuvos turizmo informacijos centrų darbuotojų mokymai. Kvalifikacijos tobulinimo kursus organizavo Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos ir Lietuvos turizmo informacijos centrų asociacija.

Telšių apskrities turizmo informacijos centro atstovai kartu su daugiau nei 50 turizmo specialistų iš visos Lietuvos dvi dienas tobulino bendravimo su klientais įgūdžius. Mokėsi bendravimo su skirtingų tipų klientais. Sprendė dažniausiai praktikoje pasitaikančias sudėtingas situacijas. Svetingumo paslaptis atskleidė dėstytojas praktikas D.Rupšlaukis dirbantis klientų aptarnavimo srityje.

Turizmo specialistai susipažino su dailės terapija. Buvo organizuotas praktinis dailės terapijos užsiėmimas. Visi piešė ir po to komentavo savo piešinius, atskleisdami savo vidinį pasaulį, nuotaikas, jausmus, santykį su mus supančia aplinka ir kitais žmonėmis.

Antrąją mokymų dieną Valstybinio turizmo departamento informatikos, analizės ir kontrolės skyriaus vedėja R.Jakytė trumpai pristatė naująjį Turizmo įstatymo projektą ir dalyvavimo turizmo parodoje „VIVATTUR 2010“ galimybes.

Lektorė V.Baltrūnienė pristatė dokumentų rengimo, tvarkymo bei apskaitos naujoves ir aktualijas. Po mokymų vyko ekskursija po Kėdainių senamiestį.

 

Telšių apskrities turizmo informacijos centro
direktorė Kristina Miliuvienė

 

 


Atgal

Copyright © 2010-2014 Žemaitijos TIC.         s p r e n d i m a s: UAB "V studija" adm zone.