74795
Turgaus a. 21, LT-87122 Telšiai • Tel. (8 444) 53010, mob. 8 618 63448,
el. paštas: turizmocentras@telsiai.lt , www.telsiaitic.lt
 
Naujienos
2009.06.22
Pristatytas naujas maršrutas „Telšių miesto kalvos"

2009 m. birželio 19 d. Telšių apskrities turizmo informacijos centras paskelbė turistinio sezono pradžią ir miesto gyventojams bei svečiams nemokamai pristatė naują maršrutą „Telšių miesto kalvos“.
Ekskursijoje dalyvavo 55 Telšių miesto kalvomis besidomintys žmonės. Antros kategorijos gido pažymėjimą turinti Laima Uosytė papasakojo apie septynias miesto kalvas, jų pavadinimų kilmę, pristatė ant kalvų pastatytus lankomus objektus. Ekskursijos dalyviai įkopė į Vilniaus kalvą ir aplankė Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčią. Po to kopė į Malūnų (Cerkvės) kalvą ir apžiūrėjo Šv. Mikalojaus cerkvę. Aplankyta ir Šv. Antano Paduviečio katedra, kuri pastatyta ant Insulos kalvos. Architektas Algirdas Žebrauskas papasakojo naująsias katedros duris, kuriose atsispindi Žemaitijos istorija. Aplankyti restauruoti katedros požemiai, kunigų seminarija. Ekskursija baigėsi katedros apžvalgos aikštelėje, kurioje gidė atidžiausiems ir geriausiai žinantiems miesto istoriją padovanojo atminimo suvenyrų.
Džiaugiamės, kad žmonės domisi naujais turizmo maršrutais, tik apgailestaujame, kad negalėjome užregistruoti visų norinčiųjų. Maršrutą „Telšių miesto kalvos“ ir kitus Telšių apskrities turizmo informacijos centro maršrutus galima bet kada užsisakyti Telšių turizmo informacijos centre.

 

Telšių apskrities turizmo informacijos centro
direktorė Kristina Miliuvienė

 

 

 

 


Atgal

Copyright © 2010-2014 Žemaitijos TIC.         s p r e n d i m a s: UAB "V studija" adm zone.