74795
Turgaus a. 21, LT-87122 Telšiai • Tel. (8 444) 53010, mob. 8 618 63448,
el. paštas: turizmocentras@telsiai.lt , www.telsiaitic.lt
 
Naujienos
2013.02.05
Žemaitijos turizmo informacijos centras dalyvavo kelionių, laisvalaikio ir sporto parodoje „ADVENTUR“

Adventur1.JPGŠ. m. vasario 1-3 d. Vilniuje pirmą kartą Lietuvos parodų ir kongresų  centras Litexpo kartu su partneriais – Valstybiniu turizmo departamentu prie Ūkio ministerijos, Lietuvos turizmo asociacija ir Lietuvos Respublikos turizmo rūmais – organizavo kelionių, laisvalaikio ir sporto parodą „ADVENTUR“.
Parodoje dalyvavo 120 turizmo verslo įmonių asociacijų, ambasadų iš įvairiausių pasaulio šalių: Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos, Indonezijos, Irano, Lenkijos, Tailando ir kt. Tris dienas trukusią parodą papildė renginių programos, skirtos verslui bei lankytojams. Turizmo verslo atstovų laukė verslo misija „Buy Lithuania“ ir „Versli Lietuva“ rengiama konferencija „ES prezidentavimo ir E-turizmo teikiamos galimybės Lietuvos turizmui“.
Parodos lankytojai galėjo lankytis įvairiuose susitikimuose su kelionėms neabejingais žmonėmis, kurie rodė filmus, pristatė knygas, pasakojo savo atradimus ir patyrimus keliaujant.
Parodoje dalyvavo ir Žemaitijos turizmo informacijos centras. Jos metu pristatyti Telšių rajono turistiniai ištekliai, naujovės, renginiai.

Žemaitijos turizmo informacijos centro informacija


Atgal

Copyright © 2010-2014 Žemaitijos TIC.         s p r e n d i m a s: UAB "V studija" adm zone.