74795
Turgaus a. 21, LT-87122 Telšiai • Tel. (8 444) 53010, mob. 8 618 63448,
el. paštas: turizmocentras@telsiai.lt , www.telsiaitic.lt
 
Naujienos
2012.06.13
Svečiai iš Vokietijos apsilankė Telšiuose

SvečiaiRenginiais gausioje Telšių miesto šventėje viešėjo ir svečiai iš Vokietijos.

Telšių rajono ir Bassum savivaldybių miestų merai yra pasirašę bendradarbiavimo sutartį. Ne kartą Vokietijoje lankėsi Telšių muzikos mokyklos moksleiviai, Tarybos nariai, o balandžio mėnesį Bassum mieste vykusioje regioninėje mugėje „Aktiba“ Žemaitijos turizmo informacijos centras pristatė Telšių rajono turistinius išteklius.
23 basumiečių delegacija užsuko į Žemaitijos turizmo informacijos centrą. Bassum miesto meras Wilhelm Bäker su žmona, “Lions” klubo narys Georg Vogt su žmona Hanelore, vyriausioji 85-erių, nuostabioji Gudrun Schöne, “Aktiba” šventės koordinatorė Johanna Block ir kiti svečiai pasidžiaugė gražėjančiais Telšiais ir aptarė bendradarbiavimo klausimus.
Sekmadienį architektas A. Žebrauskas pakvietė basumiečius į ekskursiją. Atvykusieji apsilankė prie atnaujinto Rotušės šulinio, apžiūrėjo Turgaus aikštėje esančias skulptūras, keliavo prie „Didžiosios žemaičių sienos“, kur susipažino su naujai atidengta Konstancos lenta, užsuko į Šv. Antano Paduviečio katedrą, nusileido į požemius ir apžiūrėjo Vyskupų kriptas.
Vakarop miesto svečiai iš Vokietijos vyko į Biržuvėnų dvaro sodybos kompleksą. Administratorė Kristina Saudargienė jiems pravedė ekskursiją ir supažindino su nuostabia dvaro sodyba.
Svečiai grįžę į Telšius praleido vakarą Masčio ežero pakrantėje, kur vyko talentingiausių telšiškių koncertas.

Žemaitijos turizmo informacijos centro informacija


Atgal

Copyright © 2010-2014 Žemaitijos TIC.         s p r e n d i m a s: UAB "V studija" adm zone.