74795
Turgaus a. 21, LT-87122 Telšiai • Tel. (8 444) 53010, mob. 8 618 63448,
el. paštas: turizmocentras@telsiai.lt , www.telsiaitic.lt
 
Naujienos
2012.05.07
Telšiuose viešėjo 40 gidų

Kasmet Vilniaus gidų bendrijos nariai vyksta į pažintines, mokomąsias ekskursijas vis į kitą Lietuvos miestą, kad po to į šias vietoves grįžtų su turistais iš Lietuvos ar užsienio. Šiemet 40 gidų delegacija aplankė Žemaitijos regiono įstabiausias vietoves ir objektus: Medvėgalį, Varnius, Rainių koplyčią, Telšiuose – šv. Antano Paduviečio katedrą ir kt.
Vilniečiai kelionę pradėjo nuo aukščiausio Žemaitijos piliakalnio Medvėgalio, aplankė Varnius. Lankėsi Šv. Petro ir Pauliaus bažnyčioje, apžiūrėjo M. Valančiaus namą, paminklą vyskupui. Pabuvojo Žemaičių vyskupystės muziejuje, kur domėjosi ekspozicijomis, Gorskių giminės dovana iš Biržuvėnų dvaro.
Po to svečiai atvyko į Rainių kančios koplyčią, kurioje juos pasitiko telšiškė gidė Janina Bucevičiūtė. Ji svečiams papasakojo koplyčios istoriją, palydėjo į Rainių kankinių kapines, o vėliau į Telšius.
Gidus nustebino įspūdingo grožio Telšių Šv. Antano Paduviečio katedra, nusileido į paslaptinguosius Katedros požemius. Ypač svečiai žavėjosi užburiančia Telšių miesto mažąja architektūra, sutvarkyta Masčio ežero pakrante. Po įdomios kelionės gidai išvyko semtis žinių į Platelius.

Žemaitijos turizmo informacijos centro informacija


Atgal

Copyright © 2010-2014 Žemaitijos TIC.         s p r e n d i m a s: UAB "V studija" adm zone.