74795
Turgaus a. 21, LT-87122 Telšiai • Tel. (8 444) 53010, mob. 8 618 63448,
el. paštas: turizmocentras@telsiai.lt , www.telsiaitic.lt
 
Naujienos
2012.04.25
Vokietijoje pristatyti turistiniai Telšių krašto ištekliai

DSCN5431.JPGBalandžio 20-22 dienomis Bassum (Vokietija) mieste vyko tradicinė regioninė mugė „Aktiba 2012“. Joje dalyvavo ir atstovai iš Telšių: Telšių švietimo, kultūros, sporto skyriaus ir jaunimo reikalų vyr. specialistė Irena Petrauskienė bei Žemaitijos turizmo informacijos centro direktorė Kristina Miliuvienė ir vadybininkė Živilė Zazerskytė.

Prieš dešimtmetį prasidėjusi draugystė su Bassum miestu išaugo į partnerystę - Telšių ir Bassum miesto merai yra pasirašę bendradarbiavimo sutartį. Ne kartą Bassum mieste lankėsi Telšių muzikos mokyklos bei kitų mokyklų mokiniai, o šiemet Žemaitijos turizmo informacijos centras turėjo galimybę išsamiau pristatyti Telšių krašto turistinius išteklius.IMG_7720.JPG

Mugėje „Aktiba 2012” dalyvavo daugiau nei 120 įmonių, įstaigų, organizacijų atstovai, kurie pristatė gaminius, produktus bei teikiamas paslaugas. Parodos atidarymo metu, Bassum miesto meras Wilhelm Bäker dėkojo telšiškiams už dalyvavimą „Aktiba 2012” ir pažadėjo atvykti į Telšių mieste birželio mėnesį vyksiančią Telšių miesto šventę. Lankytojai aplankę mugę taip pat galėjo stebėti madų šou, muzikos grupės „Wake Up“ koncertą, grupės „Flasc Dance“ šokius, muzikos mokyklos „Tasta Tour“ pasirodymus bei kt.
Džiugu, kad stendas, kuriame buvo pristatoma Lietuva ir Telšių krašto turistiniai ištekliai, sulaukė nemažai susidomėjimo, užmegzti nauji partnerystės ryšiai.

Mugės metu pristatytas atnaujintas Telšių rajono žemėlapis, informacija apie lankytinas vietas, apgyvendinimo ir maitinimo įstaigas, kaimo turizmo sodybas, pramogas, naujus maršrutus, ekskursijas po Telšių miestą ir rajoną. Visa informacija, Telšių rajono žemėlapiai, leidiniai apie Lietuvą, lankstinukai apie Telšius lankytojams buvo dalinami nemokamai. Vokiečių kalba buvo paruošti pristatymai, filmai apie Lietuvą bei Telšių miestą.

Penktadienį duris atvėrusi mugė „Aktiba 2012” sulaukė daugiau nei 12 000 lankytojų.

Už nuoširdų rūpestį ir pagalbą dėkojame Bassum miesto merui Wilhelm Bäker, Europos partnerinių miestų draugijos pirmininkei Johanai Block, o ypatingai – Gudrun Schöne ir Hannelore bei Georg Vogt.

Viešnagės metu aplankyti Brėmeno miesto bei Worpswede turizmo informacijos centrai.

Žemaitijos turizmo informacijos centro informacija


Atgal

Copyright © 2010-2014 Žemaitijos TIC.         s p r e n d i m a s: UAB "V studija" adm zone.