74795
Turgaus a. 21, LT-87122 Telšiai • Tel. (8 444) 53010, mob. 8 618 63448,
el. paštas: turizmocentras@telsiai.lt , www.telsiaitic.lt
 
Naujienos
2012.03.06
18-oji Tarptautinė turizmo, sporto ir laisvalaikio paroda „VIVATTUR 2012“

DSC00520.JPGŠ. m. kovo 2-4 dienomis Vilniuje vyko 18-oji Tarptautinė turizmo, sporto ir laisvalaikio paroda „VIVATTUR 2012“. Šiemet joje dalyvavo net 192 dalyviai iš 15 šalių: 140 – iš Lietuvos, 52 – iš užsienio. Per kelias dienas parodoje apsilankė daugiau nei 16 300 lankytojų. Kaip ir praėjusiais metais Lietuvos turizmo centrai ir asociacijos prisistatė jungtiniame Valstybinio turizmo departamento stende. Jungtinis Valstybinio turizmo departamento ir turizmo organizacijų stendas šiais metais pavadintas “Lietuva. Pažink savo šalį ir tradicijas”.
Žemaitijos turizmo informacijos centras parodoje dalyvavo aštuntąjį kartą. Parodos metu buvo pristatytas atnaujintas Telšių rajono žemėlapis, informacija apie lankytinas vietas, apgyvendinimo ir maitinimo įstaigas, kaimo turizmo sodybas, pramogas, edukacines programas, naujus maršrutus, ekskursijas po Telšių miestą ir rajoną. Visa informacija, Telšių rajono žemėlapiai, lankstinukai, taip pat muziejų, viešbučių, kaimo turizmo sodybų savininkų išleisti informaciniai lankstinukai DSC_0157.jpgparodos lankytojams buvo dalinami nemokamai.
Tiek lietuviai, tiek užsieniečiai domėjosi lankytinomis vietomis, dvarais, dviračių takais, aktyvaus laisvalaikio ir vandens turizmo pramogomis Telšių mieste ir rajone. Ypatingo susidomėjimo sulaukė pernai rudenį įkurtas Vilniaus dailės akademijos Telšių fakulteto skulptūrų parkas, sutvarkyta Masčio ežero pakrantė, architektūrinės skulptūros senamiestyje bei atstatytas Biržuvėnų dvaro sodybos ponų namas. Dažnas stendo lankytojas klausė apie garsųjį Žvėrinčių, o tie, kurie jame jau lankėsi dalinosi gerais įspūdžiais. Tai pat lankytojai smalsavo, kokie renginiai vyks 2012 metais Žemaitijos sostinėje Telšiuose.
Žemaitijos turizmo informacijos centras pasidalijo turistiniais leidiniais su kitais Lietuvos turizmo informacijos centrais.
DSC_0162.jpgParodoje apsilankė Telšių rajono savivaldybės meras V.Kleiva ir administracijos direktorius S.Urbonas. Jie pasidžiaugė besidominčiųjų lankytojų gausa prie Žemaitijos turizmo informacijos centro stendo. Tikimės, kad ir šiais metais turistų Telšių krašte netrūks.

Žemaitijos turizmo informacijos centro informacija


Atgal

Copyright © 2010-2014 Žemaitijos TIC.         s p r e n d i m a s: UAB "V studija" adm zone.