74795
Turgaus a. 21, LT-87122 Telšiai • Tel. (8 444) 53010, mob. 8 618 63448,
el. paštas: turizmocentras@telsiai.lt , www.telsiaitic.lt
 Atrask mažąsias Telšių miesto puošmenas
Masčio ežero pakrantė
Telšiai - miestas ant septynių kalvų
Žydų palikimas Telšiuose
Sakralinis kompleksas Telšiuose
Muziejai – paslapčių saugotojai
Telšiai – meškos simbolių miestas
Pažintiniais takais po Telšių kraštą
Su kompasu apie Germanto ežerą
Sakralines vertybės Telšių krašte
Partizanų keliais
Telšių krašto takais ir keleliais
Telšių krašto dvarų kelias
Naujai atgimusi Biržuvėnų dvaro sodyba
Keliaukime po Žemaitiją
Atrask angelą Telšiuose
Suskaičiuokim meškutes
Naktiniai Telšiai
Po Žemaitijos sostinę ir Tado Blindos gimtinę
Iš Žemaitejes suostenes i Žemaitejes šerdi
Kelionės paketas po Telšius ir rajoną
Maršrutas skirtas Lietuvos 100 - čiui paminėti
Ekskursija „Telšiai iš seno atviruko“
2-jų dienų pažintinis maršrutas grupėms po Šilalės ir Telšių kraštą

Masčio ežero pakrantė
Skulptūrų parkas - Vilniaus dailės akademijos Telšių fakultetas

Masčio ežerą, kaip mena legenda, priverkęs milžinas Džiugas. Ir kiekvienu kartu be šios legendos neapsieiname, nes norisi vėl ir vėl ieškoti į iš kartos į kartą perduodamų mūsų istorijos lobynų. Kiti dar pasakoja, kad Masčio ežero dugne paskandintas didelis lobis, kurį užsukę, kas vienas, o kas su šeimomis, tikrai čia atranda...

Masčio ežero pakrantėje gausu įdomybių: atnaujinti ir įrengti pėsčiųjų, dviratininkų takai, moderni apšvietimo sistema, sutvarkyti sulūžę ir įrengti nauji suoliukai. Laiką leisdami ant suoliuko įsiklausydami į ežero krantą atsimušančių bangelių mūšą, galite pailsėti. Vaikučiai pasisups ant arkliukų žaidimų aikštelėje ar supils smėlio pilį. Tuo laiku dar pasigėrėsite prieplauka, paplūdimiu, apžvelgsite horizonte plytintį Telšių miesto grožį.Vakare pasivaikščiosite ir pasimėgausite naktine miesto panorama.

Norite pamatyti, išgirsti, patys pabandyti, kaip ant priekalo plakamas geležis, kalamas akmuo, kol virsta meno kūriniu? Apie tai papasakos Vilniaus dailės akademijos Telšių fakulteto dėstytojai, kurie palydės po dirbtuves, kuriose studentai mokomi meno paslapčių.

Po to keliausite į skulptūrų parką. Šios idėjos autoriai – prof. A. Žebrauskas bei doc. O. Neniškis. Kūrėjai – Telšių taikomosios dailės technikumo, Telšių aukštesniosios taikomosios dailės mokyklos ir Vilniaus dailės akademijos Telšių fakulteto absolventai. Šiandienai skulptūrų parkas tik pradėtas formuoti. Jis nuolat bus papildomas naujais studentų kūriniais, kad atsivertų Telšių fakulteto, dailės edukacijos istorija nuo 1931 metų. Parko autoriai siekia paversti parką tiltu į meną pačiai įvairiausiai auditorijai.

Jei dar neradote visų paslapčių, įeikite į Rotondas, įsiklausykite, o gal išgirsite verkiantį Džiugą ar pajusite iš jo delnų vėjyje sklandančias pabirusias smilteles...

Susitinkame ant Masčio ežero tilto!Copyright © 2010-2014 Žemaitijos TIC.         s p r e n d i m a s: UAB "V studija" adm zone.