Turgaus a. 21, LT-87122 Telšiai • Tel./ faksas (8 444) 53010, mob. 8 618 63448,
el. paštas: turizmocentras@telsiai.lt , www.telsiaitic.lt
 
Kaimo turizmo sodybos

Gražinos Gaižauskienės sodyba 

Pakapių k., Viešvėnų sen., Telšių r. 
Tel. (8 444) 43 543, mob. 8 680 32 924 
El. p. sodyba@xxx.lt

https://www.facebook.com/grazina.jonaitiene?fref=ts

Sodyba susideda iš 3 poilsiaviečių: atskiras

namas su pirtimi ir poilsio kambariais (12 žmonių);

nakvynės namelis (8 žmonėms); didelis namas su 

pobūvių sale, virtuve bei poilsio kambariais.
Visos poilsiavietės turi savo laužavietę,
šašlykinę (jos yra pakankamai dideliu atstumu viena
nuo kitos). 
Įvažiavimas į poilsiavietę saugomas. Sodyboje daug atrakcionų vaikams, sporto įrengimų.

Sodyba išdėstyta 12 ha kraštovaizdžio draustinio teritorijoje. Auginami genofondinės bandos gyvuliai. Aplinkui yra 9 šventvietės.

Ideali vieta ramybės mėgėjui, šeimoms su vaikais, linksmai kompanijai ilsėtis ar švęsti. Vasarą organizuojamos vaikų poilsio stovyklos.


Sodyba „Minavuonė“

15__web_.jpg

Degučių k., Ryškėnų sen., Telšių r.
Mob. 8 686 93 373, 8 618 39 679
El. p. minavuone@gmail.com
www.minavuone.lt 

Sodyba apima 74 ha ežero, miško ir pievų. 

Nuomojamos valtys ir žvejybos įranga. 
Ant ežero kranto yra pastatyta pirtis, kurioje įrengta pokylių salė 24 asmenims, o virš pirties įruoštas miegamasis 8 asmenims. 
Siūlome apsigyventi vasarnamyje prie miško, pro namo langus atsiveria nuostabus vaizdas į ežerą.

Nuomojame rąstinį namą, kuriame yra pokylių salė su židiniu 70 asmenų, įrengta didelė virtuvė, kurioje galima gamintis maistą, o pageidaujant pagamins šeimininkė. Namo antrajame aukšte įrengtos 27 vietos nakvynei, poilsio kambarys su televizoriumi. Name yra visi patogumai: šiltas vanduo, dušas, pirtis.

Lankytojai gali poilsiauti ir su savo palapinėmis. Yra įrengtos vietos laužams, yra malkos, maudykla. Poilsiavietėje galima apsistoti ir su mobiliaisiais nameliais.

Sodyboje įrengtos futbolo, krepšinio aikštelės, nuomojami kamuoliai, dviratis, stalo tenisas.
Maloniai kviečiame apsilankyti sodyboje „Minavuonė“, ištrūkti iš miesto triukšmo ir pasidžiaugti gamtos ramybe.


Adelės Mickevičienės sodyba

Buišų k., Tryškių sen., Telšių r.
Mob. 8 616 72884, 8 656 50444
El. p. guobos@gmail.com
http://kaimoturizmas.kitoks.com

Sodyba Virvytės slėnyje.

Čia Jūs su šeima ar draugais galėsite praleisti savaitgalį, atostogas.

Jūsų paslaugoms 6 dviviečiai kambariai su visais patogumais, pirtis su baseinu. Šalia sodybos teka upė Virvytė, yra du tvenkiniai, kuriuose galima žvejoti, maudytis.

Sodyba yra netoli plento Šiauliai - Palanga. Tai patogi vieta vykstantiems verslo reikalais. Sodyba aptverta ir saugi. Puikus susisiekimas.

Sodyba tinka pobūviams: sukaktims, gimtadieniams, susitikimams, vestuvėms. Jūsų paslaugoms – erdvi svetainė su židiniu, gera virtuvė.


Sodyba  „Pastogė“

Patumšalių  k., Viešvėnų sen., Telšių r.      

Mob. 8 675 43997, 8 683 05582  

 El.p. sodybapastoge@gmail.com


Kaimo turizmo sodyboje ,,Pastogė'', esančioje Žemaitijos širdyje - 15,6 km nuo Telšių miesto, 

galite praleisti ramias vasaros ar žiemos atostogas, apsistoti keliaujant, komandiruočių metu, surengti

šaunų vakarėlį ar tiesiog praleisti ramų vakarą prie židinio, pasikaitinti pirtelėje, pabūti gryname ore, paplaukioti tvenkinyje, pažvejoti, o laimikį išsikepti ant laužo.


Šiltojo sezono metu poilsiautojus taip pat kviečia grybauti, uogauti, o nepamirštant žiemos malonumų, tiek vaikams, tiek suaugusiems siūlome puikias sąlygas nusileisti nuo kalno rogutėmis. Sodyboje ,,Pastogė'' veiklos visada ras ir mažieji, galėdami skrieti ,,oro traukinuku'', pasisupti ar žaisti smėlio dėžėje. Sodyboje yra 2 dviviečiai kambariai, pirtis, 30 žmonių pokylių salė, dviračiai, žvejyba. 

 Kviečiame visus norinčius pajusti Žemaitijos kaimo dvasią, pasiilgusius gamtos, privatumo. Aplankykite mus!

Činskių sodyba

Činskių sodyba_1.jpg

Vabalių k., Viešvėnų sen., Telšių r.
Tel. (8 444) 49793, mob. 8 675 36404, 8 685 17308
El. p. info@cinskiuukis.lt
www.cinskiuukis.lt/sodyba

Činskių ūkyje - atokvėpis gamtoje mėgaujantis gardžia aviena.


Telšių r. Viešvėnų seniūnijoje yra nuostabus gamtos kampelis - Činskių ūkis. Žvelgdamas į žaliuojančius ramybės tolius ir klausydamas paukščių čiulbesio, čia gali išvysti ne tik praliuoksinčią stirnaitę, bet ir laukais vaikštinėjančius būrius avių. 

Trokštate pabėgti nuo miesto šurmulio ar draugų bei artimųjų apsuptyje atšvęsti gimtadienį, krikštynas, kitą šeimos šventę - „Činskių ūkis“ kaip tik Jums!
Šioje sodyboje jūs, su šeima ar draugais, galėsite praleisti laisvalaikį savaitgaliais ar atostogų metu. Jūsų patogumui: pirties namelis su pokylių sale 20-čiai žmonių su 20-čia miegamųjų vietų.
Ūkio teritorijoje yra 4 tvenkiniai, kurių bendras plotas 6 ha., juose galima pasimaudyti bei pažvejoti. Ūkyje įrengtos futbolo, krepšinio aikštelės, nuomojami kamuoliai, dviratis, stalo tenisas.

Činskių ūkyje gamta ir būriai mekenančių avelių tikrai alsuos Jums į petį


Sodyba „Kaimo rojus“ Presentation7_kaimo_rojus.jpg

Syderių k., Viešvėnų sen., Telšių r.
Mob. 8 685 01602, 8 687 18573
El.p. sherifas@gmail.com, www.kaimorojus.lt

Kaimo turizmo sodyba ,,Kaimo rojus'' - visiems ir kiekvienam!

Ieškantiems geriausio, apsilankyti kviečia kaimo turizmo sodyba "Kaimo rojus". Tai puiki vieta šventėms: vestuvėms, jubiliejams, krikštynoms, klasės ir draugų susitikimams, konferencijoms ar seminarams iki 70 svečių.

Sodyba yra arti Telšių. Ji nutolusi vos 10 kilometrų važiuojant keliu Telšiai – Varniai. Tad neturėtų kilti problemų nei ratuotiems, nei raitiems. Sodyba pritaikyta tiek vasaros, tiek žiemos šventėms.

Svečiams pritaikytos puikios sąlygos nakvynei. Vienu metu gali miegoti 50 žmonių: antrame aukšte yra trys kambariai, holas, vonios kambarys su tualetu (pirmame ir antrame aukšte). Kam pritrūks vietų nakvynei – specialiai pritaikyti plotai ir erdvės palapinėse. Jaunavedžių patogumui – atskiras namelis su plačia lova. Yra 2 erdvios pavėsinės: viena skirta šokiams, kita – ramiam poilsiui, šašlykų kepimui, pasisėdėjimui su artimaisiais.

Salė šventėms bei renginiams yra erdviame plote. Pro jos didžiulius langus galėsite grožėtis įspūdinga gamta. Svarbiausiai Jūsų šeimos šventei ar kitam renginiui maisto ruošimu ir tiekimu į stalą rūpintis nereikės, nes sodyboje gaminamas maistas visada yra šviežias, skanus, gražiai patiektas, o šeimininkių kulinariniais sugebėjimais nenusivils net patys išrankiausi svečiai. Yra visi indai ir kitas reikalingas inventorius. Dekoruojami stalai pagal Jūsų pageidavimus, pasirinktą spalvą bei stalų išdėstymą.

Yra kas veikti ir žvejams: tvenkinys gilus ir žuvingas.

Vaikams specialiai pritaikyta žaidimų aikštelė, kur jie bus sudominti medinėmis supynėmis ir kt.

Sodyboje yra erdvi automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje tilps visų svečių automobiliai, nebus problemų ir autobusams bei limuzinams.

Svarbiausia – privatumas. Rami, jauki ir privati aplinka užtikrins kiekvieno ramų poilsį kaskart atsinaujinančioje sodyboje. Sodyboje būsite tik Jūs, Jūsų svečiai ir aptarnaujantis personalas.

Mes siekiame sukurti Jums malonią ir jaukią aplinką, kad grįžę namo jaustumėtės atitolę nuo rutinos, atsipalaidavę, kupini naujų idėjų ir jėgų!

Sodyboje taip pat yra mažoji pokylių salė su pirtimi, talpina apie 25 žmones. Galima salę muomotis ir be pirties. Virš pirties poilsio zona 12 asmenų.


Auksinio Elnio Dvaras 5_gandrai.jpg

Auksinio elnio dvaras

Rapalių k., Luokės sen., Telšių r. 
Mob. 8 616 49253
El.p. auksiniselnias@gmail.com,
www.auksiniselnias.lt

Netoli Telšių, Rapalių kaime, įsikūręs „Auksinio elnio dvaras“ išsiskiria ne tik unikalia vieta, pikantiška ir 
subtilia virtuve, bet ir siūlo pasilepinti pirtimi bei 
atsigaivinti Virvytės upe.

Senovinio stiliaus dvare yra 20 kambarių su TV, 3 iš jų liukso klasės su virtuvės įranga bei židiniu. Skoningi apartamentai, įrengti ne tik komfortabiliai, bet ir iš ekologiškų medžiagų. Harmoningame 50 vietų dvaro restorano interjere vyrauja natūralus medis, o originalumo ir puošnumo suteikia autentiški kalvystės meno dirbiniai.

„Auksinis elnio dvaras“ restorano antrajame aukšte įrengta 100 vietų konferencijų salė patenkins net ir išrankiausio kliento lūkesčius.

Dvaro svečiams ar kelioms valandoms nuo miesto šurmulio norintiems pabėgti lankytojams „Auksinio elnio dvaras“ siūlo švęsti vestuves, Naujuosius metus bei kitas šeimos ar draugų šventes.


P. Bagočiaus sodyba 

Presentation1 BAGOCIU SODYBA_1.jpg

Survilai 6A, Viešvėnų sen. Telšių r.

Tel. 8 605 01206

https://www.facebook.com/BagociuSodyba

Užuomina tiems, kas nori šventę švęsti toli nuo miesto šurmulio, gryno oro natūralios gamtos ir gražios aplinkos apsuptyje. Čia sau mielą vietelę ras kiekvienas.

Paslaugos: salės nuoma, sodybos nuoma su miegamaisiais (patalynė nemokamai), pirties nuoma, kubilo nuoma, batuto nuoma.

Bendra informacija. Patalpoje telpa iki 25 žmonių. Sodyboje yra lauko ir vidaus tualetas, dušas, virtuvėlė/baras, dujinė, mikrobangų krosnelė, šaldytuvas, televizorius, projektorius. Kitaip sakant, būsite natūralioje gamtoje su šiuolaikiškais privalumais.

Pramogos lauke: batutas, krepšinio aikštelė, tinklinio aikštelė, sūpynės, smėlio dėžė, židinys/šašlykinė, pavėsinės.

Maistas. Galite atsivežti patys, kai ką pasigaminti virtuvėlėje arba užsisakyti, kad maistą atvežtų iš kavinės.

Kaip rasti? Sodyba yra Varnių regioniniame parke (15,4 km. nuo Telšių arba 14,9 km. nuo Varnių) labai gražioje vietoje, šalia Jomantų pažintinio tako.

Mes įsitikinę, kad pas mus Jūsų šventė įgaus magiško žavesio, o svečiai bus linksmi ir laimingi!
Copyright © 2010-2014 Žemaitijos TIC.         s p r e n d i m a s: UAB "V studija" adm zone.